تاریخ ارسال : ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت : ۱۵:۲۷ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

دعوت مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران برای شرکت در راهپیمایی ۲۲بهمن

 مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران با ارسال پیامی از مردم ولایتمدار استان خواست تا در راهپیمایی یوم‌الله ۲ بهمن حضوری گسترده‌ای داشته باشند.

به گزارش شلمچه نیوز از مازندران، مهدی عباسی مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران در این پیام گفت: امسال به دلیل یاوه گویی های برخی از دولتمردان امریکا و غیر امریکا، مردم احساس می کنند که دشمن در حال کمین گرفتن و درصدد دشمنی است و به همین علت، به حول قوه الهی، حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال از همیشه گرم تر و پرشورتر خواهد بود و همه خواهند آمد.

عباسی ۲۲ بهمن را نماد استقلال طلبی، عزت خواهی، ایستادگی و قیام ملت ایران دانست و با دعوت از مردم برای حضور در راهپیمایی این روز گفت: ملت ایران مردمی منسجم، یکپارچه و دارای وحدت هستند و بزرگترین سرمایه کشور همین وحدت، انسجام و بصیرت است که در این راهپیمایی ها تبلور پیدا می کند.

مردم در روز ۲۲ بهمن ماه برای اقامه عدل و ارزش های الهی، دفع ظلم و اثبات استقلال خود و از همه مهمتر با یک خودباوری تبلور یافته به رهبری امام راحل(قدس الله نفسه الزکیه)، علیه طاغوت قیام کردند.این مقام ارشد تعزیرات حکومتی مازندران تصریح کرد: پرسنل تعزیرات حکومتی مازندران نیزهمچون سنوات قبل حضور پرشوری در راهمپیایی ۲۲ بهمن خواهند داشت و پاسخ محکمی به یاوه گویی های دشمنان خواهند داد.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=87048

برچسب ها:
, ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.