تاریخ ارسال : ۱۷ فروردین ۱۳۹۷ ساعت : ۱۱:۲۵ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

دعوت وزارت بهداشت از بخش غیردولتی جهت همکاری در ایجاد آزمایشگاه های مرکزی بزرگ

وی در ادامه ضمن دعوت از بخش غیردولتی به منظور همکاری در ایجاد این آزمایشگاه ها اظهار کرد: با همکاری جمعی میتوان در شکل گیری این جایگاه ها جهت عرضه خدمات با تعرفه دولتی پیش قدم گردید و با  تمام حجم و توان در عرضه خدمات کیفی، به هنگام و اقتصادی به هموطنان کوشش کرد.
به گفته معاون کل وزارت بهداشت، جایگاه ها مگالب با هدف عرضه خدمات آزمایشگاهی به جایگاه ها بیمارستانی و درمانگاهی تحت پوشش  ایجاد می گردند و مکانی مناسب برای انجام فعالیتهای آموزشی، پژوهشی، و ایجاد شرکتهای دانش بنیان محسوب می گردند.

حریرچی یکی از با اهمیت ترین اغراض تشکیل مگالب ها را، کاهش هزینه های تمام شده خدمات آزمایشگاهی ذکر نمود و اظهار کرد: با تشکیل مگالب ها آزمایشگاههای کوچک و متوسط شبکه آزمایشگاهی از سرمایه گذاری غیرضروری برای تامین امکانات تخصصی بی احتیاج می گردند و در قالب سطح بندی خدمات منحصرا به نمونه گیری و انجام آزمایشات اورژانسی خواهند پرداخت.

طبق گزارش وبدا، سخنگوی وزارت بهداشت افزود: تجهیز و بهره برداری و جابه جایی آزمایشگاه مگالب MEGALAB از طریق سرمایه گذاری بخش خصوصی، راهکاری با اهمیت در گسترش و توسعه خدمات آزمایشگاهی در کشور هست.

انتهای پیام


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=94810

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.