تاریخ ارسال : ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت : ۱۴:۳۴ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

دعوت کرباسچی از داعش برای حمله به ایران+ فیلم/ بعد از توهین به ساحت مقدس امام رضا(ع) این بار نوبت توهین به مدافعان حرم رسید

گروه سیاسی-رجانیوز: بعد از امام رضا این بار نوبت به مدافعان حرم رسید! کرباسچی و فسادهای شهرداری تهران را خاطرتان هست؟ همان فردی که مدیریتش بر شهرداری تهران آن‌قدر فساد داشت که در نتیجه به بیش از سه سال حبس محکوم شد. کرباسچی این روزها شغل دیگری را برای خود برگزیده است. شبهه افکنی و حمله به رویکرد دقیق انقلاب اسلامی در سطح منطقه، آن هم با بهانه دفاع از دیپلماسی! به گزارش شلمچه نیوز به نقل از رجانیوز غلامحسین کرباسچی دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی روز گذشته در اظهاراتی توهین آمیز نسبت به مدافعان حرم گفت:  نزنید این حرف‌ها را؛ غیرت دینی آیا این است که به اسم حالا دفاع از حرم و این‌ها . آقا جان ما هم دلمان می‌خواهد در سوریه و لبنان و یمن و همه این‌جا صلح برقرار شود. دفاع از مظلوم شود. شیعیان آن‌جا تقویت بشوند. ولی آیا این کار فقط با پول دادن و اسلحه خریدن و کشتن و زدن این‌ها حاصل می‌شود. این دولت با غیرت دینی می‌گوید که بذارید ما از توان دیپلماسی برای حل مسائل منطقه استفاده کنیم. توان دیپلماسی بزرگان دیپلماسی که شش تا ابرقدرت را جلوی خودش بنشاند و بزرگ‌ترین مسئله تحریم که شورای امنیت بوده را حل بکنه می‌تواند با توان دیپلماسی بیاید این مسائل را حل کند. مگه ما این جوان‌های عزیز را از سر راه آوردیم همینطوری بفرستیم این‌ها را شهید بشوند. ما دلمان می‌سوزه که جوان‌هایمان چرا باید شهید بشوند. چرا مردم باید کشته بشوند.  
کرباسچی.mp4 | دانلود فیلم  در رابطه با این سخنان باید به چند نکته اشاره کرد: اولاً  بررسی علمی و حقوقی توان دیپلماسی در دولت یازدهم و توافق هسته‌ای نشان می‌دهد که برجام مفتضح‌ترین نوع قرارداد در تاریخ حقوق‌ و روابط بین‌الملل است که به موجب آن با وجود جوان‌مرگ کردن صنعت هسته‌ای کشور هیچ تحریمی لغو نشده است. حل مسئله تحریم‌ شورای امنیت هم دروغ بزرگی است که هیچ‌گاه محقق نشده است و در واقع تمام تحریم‌های شورای امنیت در قطعنامه ۲۲۳۱ تجمیع شده اند. توصیه می‌شود که آقای کرباسچی و مابقی دوستانشان علاوه بر خطابه‌های هیجانی ساعتی هم وقت بذارند و  محققانه این قطعنامه را مطالعه کنند تا افتضاح به عمل آمده توسط هم‌حزبی‌های خود را بهتر درک کنند. ثانیاً رویکرد دولت یازدهم در توافق هسته‌ای خسارتی محضی آفرید. هیچ دلیلی وجود ندارد که حالا بخواهیم همین خسارت محض را به مسائل منطقه‌ای تعمیم دهیم. همین موضوع است که به نهی برجام ۲ و ۳ و ۴ توسط رهبر انقلاب انجامیده است.  ثالثاً رویکردی که طی سال‌های گذشته منجر به تقویب شیعیان بوده تنها و تنها مقاومت دربرابر جبهه عبری-غربی- عربی بوده است. آن‌ چیزی که حلب را آزاد که نه‌‌ دیپلماسی و مذاکره بلکه خون شهدایی بود که با کم‌ترین امکانات دربرابر شقی‌ترین انسان‌ها ایستاده‌اند. وگرنه اگر کار در دیپلماسی دولت یازدهم بود الان باید منتظر جنگ با داعش نه در کرمانشاه بلکه در تهران بودیم. رابعاً  باید اشاره کرد که بیاناتی از این دست اختصاص به کرباسچی ندارد. بلکه توهین و تضعیف مدافعان حرم از سخنان موهوم اکبر هاشمی رفسنجانی در رابطه با نظام سوریه شده و بعدتر نیز با سخنان روحانی و ظریف نیز تکمیل شده است. همه این موارد نشان می‌دهد که جریان کارگزاران سازندگی و اصلاحات نه‌تنها از روابط بین‌الملل و نقش امنیت در دیپلماسی اطلاعات کافی ندارند بلکه تلاش بسیاری برای مقابله با مثل با قاسم سلیمانی‌ها و سایر عوامل عزت بخش جمهوری اسلامی می‌کنند. لذا مواضع این چنینی خود عامل خوبی برای شناخت داعش‌های وطنی است.  


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=47815

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.