تاریخ ارسال : ۱۶ آذر ۱۳۹۶ ساعت : ۰۹:۵۵ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

دفاع از حقوق مردم خوزستان نیازمند اتخاد، انسجام و همگرایی است

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم از شوش، آبه گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم از ، آیت‌‌الله عبدالکریم فرحانی نمایندگان مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری هم زمان با سالروز میلاد پیامبر اسلام حضرت محمدمصطفی(ص) و هفته اتخاد در سمینار اتحاد اقوام در شوش بیان داشت: حضور اقوام متفاوت، بزرگان و سادات در این سمینار نشان می‌دهد که به پیام اتخاد که همان پیام کلیدی پیامبر(ص) بوده عمل می‌کنیم.

وی عنوان کرد: دفاع از حقوق مردم خوزستان نیازمند اتخاد، انسجام و همگرایی همه هست. مردم، عشایر، اساتید دانشگاه، مسئولان، نمایندگان مجلس، علما، نمایندگان مجلس خبرگان لازم هست در این رابطه متحد گردند.

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری دنبال کرد: استان خوزستان برای تمام کشور حیاتی هست، راه محافظت حقوق مردم اتخاد و برادری هست.

وی اهتمام کرد: متاسفانه مشکلات فراوانی در خوزستان وجود دارد که همان طور رفع نشده هست. رفع کردن مشکلات استان خوزستان توجه به منویات رهبری برای پیشرفت این استان هست.

کارگروه عشایر در شهرستان شوش تشکیل شود

سیدراضی نوری نماینده مردم شوش درمجلس شورای اسلامی نیز در ادامه این سمینار عنوان کرد: اتحاد می‌تواند کلیدی برای توسعه‌، پیشرفت و آبادانی شهرستان و خوزستان باشد و چنین سمینار بعنوان یک الگو می باشند.

  عشایر ذخیره های انقلاب می باشند و اگر عشایر و اقوام را در رفع کردن مشکلات و مسائل دخیل نکنیم وحدت به دست نخواهد آمد.

تقویت اتخاد بین اقوام هدف کلیدی سمینار است

کریم آهنی دبیر سمینار بزرگ اتحاد اقوام در شهرستان شوش نیز در این سمینار عنوان کرد: مقام معظم رهبری به طور مستمر بر محافظت و تقویت اتخاد در بین آحاد ملت تاکید دارند.

وی عنوان کرد:  پتانسیل و ظرفیت‌های فراوانی در شهرستان شوش وجود دارد.

آ

 

انتهای پیام /


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=77988

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.