تاریخ ارسال : ۰۳ مهر ۱۳۹۵ ساعت : ۱۵:۲۸ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

دفاع مقدسِ امروز ما، رفع بیکاری جوانان است

حجت الاسلام والمسلمین امیری سوادکوهی:  دفاع مقدسِ امروز ما، رفع بیکاری جوانان است که مهم ترین مسأله  امروز کشور به حساب  می آید.

به گزارش شلمچه نیوز، حضرت حجت الاسلام والمسلمین شیخ محمد امیری سوادکوهی از محققان و اندیشمندان جوان شیعه همزمان با هفته دفاع مقدس در گفتگویی با خبرنگار ما در شهر مقدس قم ، دفاع مقدس را جریان اصیل انقلاب اسلامی ایران دانست و افزود: مقام معظم رهبری همواره بر ارج نهادن این هفته ی مقدس اصرار داشته و دارند و بارها فرمودند: هشت سال دفاع مقدسِ ما صرفاً یک امتداد زمانی و فقط یک برهه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ی زمانی نیست؛ بلکه گنجینه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ی عظیمی است که تا مدت های طولانی ملت ما میتواند از آن استفاده کند، آن را استخراج کند و مصرف کند و سرمایه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌گذاری کند.
capture-6
وی استحکام انقلاب اسلامی را به آبیاری خون پاک شهدای هفت سال دفاع مقدس دانست و افزود:  انقلاب اسلامی سرمایه و یادگاری ماندگار و درختی با طراوت و ثمره ای با برکت از بوستان قرآن و عترت است که با خون پاک شهدا و خونِ دل های دلسوزان دین آبیاری شده و افتخارش آن است که در مسیر اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام حرکت نموده و همواره یار مظلومان و مستضعفان و منادی اَشِدّاءُ عَلَى الکُفّارِ  رُحَماءُ بَینَهُم می باشد.
این استاد حوزه و دانشگاه در ادامه بر مطالبات و دغدغه های مهم رهبر انقلاب از مسئولین در باره ی جوانان تأکید کرد و افزود:  دفاع مقدسِ امروز ما ، رفع بیکاری جوانان است که مهم ترین مسأله  امروز کشور به حساب  می آید.
این محقق برجسته در این گفتگو ، ضمن ابراز تأسف و نگرانی از بازی های سیاسی برخی احزاب ، مسئولین را به تلاش بیشتر برای رفع محرومیت ها در نقاط مختلف جامعه دعوت کرد و  افزود: حیف است جوانان ما در بدترین شرایط ممکن مالی بسر ببرند و برخی انقلابی نما بر سر قدرت و بازی های بچه گانه ی سیاسی به نزاع و دعوا بپردازند.
سوادکوهی در ادامه با نزدیک شدن ماه محرم، از ایجاد هر گونه بازی های سیاسی و استفاده ی ابزاری از ایام محرم انتقاد کرد و افزود: قداست جلسات حسینی را فدای آرزوهای دست نیافتنی و احیای موقعیت اجتماعی خود نکنند.

لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=25766

برچسب ها:
, ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.