تاریخ ارسال : ۰۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت : ۰۹:۲۸ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

دلسوزان انقلاب حواشی را به جای متن انتخاب نکنند/انتخاباتی کردن فضای کشور به نفع هیچکس نیست

آرین منشجواد آرین‌منش نماینده اسبق مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره مطرح کردن کاندیداتوری برخی مسئولان در انتخابات ۱۴۰۰، اظهار کرد: طرح زودهنگام مسئله انتخابات و کاندیداهای ریاست جمهوری ذهن مردم و مسئولان را به جای پرداختن به مسائل اصلی به سمت حاشیه‌ها سوق می‌دهد.

وی ادامه داد: بعد از برگزاری هر انتخاباتی جریان پیروز باید در پی پاسخگویی به مطالبات مردم و تحقق وعده‌هایش باشد و جریانی که پیروز نشده است به عنوان منتقد مصلح به نقد عملکرد دولت و کمک غیر مستقیم در حل مشکلات مردم  و در درون خودش هم به بازسازی و آسیب‌شناسی عملکردش بپردازد.

این فعال سیاسی اصولگرا با بیان اینکه کسانی که دلسوز انقلاب هستند حواشی را به جای متن انتخاب نکنند، تاکید کرد: یکی از اهداف انتخاباتی کردن فضای کشور به حاشیه راندن مسائل اصلی است که به نفع هیچ کس نیست و فایده‌ای هم برای کشور ندارد.

آرین‌منش درباره مهمترین اولویت‌های کنونی کشور، خاطر نشان کرد: مردم در زمینه‌های اقتصادی با مشکلات زیادی مواجه هستند بنابراین  دولت باید به فکر حل این مشکلات و تحقق اقتصاد مقاومتی باشد.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=66958

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.