تاریخ ارسال : ۱۶ شهریور ۱۳۹۴ ساعت : ۲۲:۱۵ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

دلیل کاهش قرارداد برانکو و باقری؛ نویدکیا هربازی ۴۵ میلیون می گیرد

سازمان لیگ دلیل کاهش رقم قرارداد سرمربی و مربی پرسپولیس را اعلام کرد.

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از سایت سازمان لیگ فوتبال ایران، قراداد بازیکنان لیگ برتر از سوی باشگاه‌ها به سازمان لیگ فوتبال ارائه شده است و مسئولیت صحت وسقم و راستی آزمایی آن برعهده خود باشگاه‌هاست. همچنین در صورت هرگونه اختلاف وشکایت طرفین قرارداد، ملاک عمل کمیته انضباطی و ارکان قضایی فدراسیون فوتبال همین قرادادها است.

قرارداد شامل سه نسخه است که یک نسخه از آن نزد بازیکن یا کادر فنی، یک نسخه نزد باشگاه و نسخه سوم نیز بعد از ثبت درهیأت فوتبال استان مربوطه برای ثبت به سازمان لیگ و دستگاه‌های نظارتی داده می‌شود.

با توجه به جوانگرایی در لیگ بازیکنان جوان‌تر مبالغ کمتری را دریافت کرده‌اند اما به هر حال همه قرارداد‌ها از سوی باشگاه‌ها منعقد می‌شود.

روابط عمومی سازمان لیگ در مورد قرارداد برانکو ایوانکوویچ و دو دستیار خارجی وی و همچنین کریم باقری اعلام کرد:” رقم‌های اعلام شده قبلی برای مدت یک فصل و نیم بوده است که پس از اصلاح، مبلغ قرارداد یکساله آنها برروی وب سایت سازمان لیگ قرارداده شده است. همچنین قرارداد محرم نویدکیا با باشگاه سپاهان نیزبه گونه‌ای است که در ازای حضور در هر مسابقه این تیم مبلغ ۴۵ میلیون تومان دریافت خواهد کرد.”


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=81

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.