تاریخ ارسال : ۲۵ فروردین ۱۳۹۷ ساعت : ۰۹:۵۶ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

دموکرات های آمریکا: هجوم ترامپ به سوریه غیرقانونی هست

دموکرات های آمریکا: حمله ترامپ به سوریه غیرقانونی استبه گزارش شلمچه نیوز به نقل از  گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان  به نقل از سی ان ان، دموکرات های کنگره آمریکا در پیام های به صورت مجزا حمله نظامی این کشور به سوریه به فرمان دونالد ترامپ را غیرقانونی قرائت کردند. نمایندگان دموکرات آمریکا بعد از این حمله های، درخواست خود برای اخذ تایید کنگره برای انجام هر گونه حمله نظامی از سوی ترامپ را دوباره مطرح نمودند.

««نانسی پلوسی» رهبر اقلیت دموکرات مجلس نمایندگان آمریکا در اطلاعیه ای اظهار کرد: «رئیس جمهور باید به کنگره بیاید و با طرح یک راهبرد جامع با اغراض مشخص،  برای استفاده از نیروهای نظامی از کنگره تاییدیه بگیرد.»

«»«تیم کین»، سناتور دموکرات آمریکایی، نیز در یک پیام توییتری اقدام نظامی ترامپ بر علیه سوریه را «غیرقانونی» قرائت کرد. وی اظهار کرد: «تصمیم ترامپ برای شروع حمله نظامی بر علیه سوریه بدون اخذ تایید کنگره غیرقانونی هست. امروز سوریه هدف قرار گرفته هست؛ اما چه تضمینی وجود دارد که وی در آینده ایران یا کشور کره شمالی را هدف قرار ندهد؟»

« امروز سوریه هدف قرار گرفته هست؛ اما چه تضمینی وجود دارد که وی در آینده ایران یا کشور کره شمالی را هدف قرار ندهد؟»«باب کیسی» سناتور ایالت پنسیلوانیا در سنای آمریکا، نیز اظهار کرد: « اگر دولت قصد ادامه کارهای نظامی خود بر علیه سوریه را دارد، باید برای استفاده از قوای نظامی از کنگره مجوز بگیرد.»

»همچنین «اریک اسالووال» نماینده دموکرات کالیفرنیا در مجلس نمایندگان آمریکا، در یک پیام توییتری در این مورد اظهار کرد: «ما توان نداریم به یک ریاست جمهور پریشان احوال اذن دهیم به صورت یک جانبه آمریکا را وارد جنگ کند. دونالد ترامپ به کنگره بیا و مدت زمان حمله نظامی به سوریه و محدوده هایی را که این حمله در بر می گیرد، اعلام کن.»

«»«جاستین اماش» نماینده میشیگان در کنگره آمریکا، نیز اظهار کرد: «این حمله های تجاوزگرایانه بر علیه سوریه غیرعقلانی، غیرقانونی و در مغایرت با قانون بنیادی آمریکا هست. »

»شایان دکر هست، پال رایان، ریاست مجلس نمایندگان آمریکا، قبل تر اعلام کرده بود دونالد ترامپ برای انجام هرگونه اقدام نظامی بر علیه سوریه احتیاج به اکتساب مجوز از کنگره ندارد.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=95878

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.