تاریخ ارسال : ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت : ۰۱:۲۵ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

دهمین گردهمایی مسئولان امور دینی و فرهنگی شرکتهای آب وفاضلاب کشور برگزار می شود

مسئول امور دینی و فرهنگی صنعت آب وبرق مازندران از برگزاری دهمین گردهمایی مسئولان امور دینی و فرهنگی شرکتهای آب  وفاضلاب کشور به میزبانی مازندران خبر داد.

به گزارش شرکت آبفاشهری مازندران، حجت الاسلام بابایی با اعلام خبر بالا، افزود: این گردهمایی به منظور بررسی عملکرد امور دینی و فرهنگی در سال گذشته و  نیز تصویب برنامه های سال جدیداز ۲۱ تا ۲۳ اردیبشهت ماه در مازندران برگزار می شود.

وی، با بیان اینکه در این گردهمایی از ۱۱ شرکت آب وفاضلاب برتر در بخش فرهنگی تجلیل می شود، افزود: در طی برگزاری این گردهمایی، ۵ کمیسیون فرهنگی شامل قرآن و عترت، نماز، امر به معروف و حجاب و عفاف، خانواده و اوقات فراغت فعالیتهایفرهنگی و دینی سال جاری را برنامه ریزی و با حضور معاون وزیر به تصویب می رسانند.

مسئول امور دینی و فرهنگی صنعت آب و برق مازندران تصریح کرد:در مراسم اختتامیه حجت الاسلام مهاجری مسئولامورفرهنگیودینیشرکتمهندسیآبفایکشور ، حجت الاسلام یزدان پرست مشاور وزیر و مسئول امور فرهنگی وزارت نیرو، آیت الله طبرسی نماینده ولی فقیه در مازندران  وسایر مسئولان استانی و کشوری حضور و سخنرانی خواهند داشت.

حجت الاسلام بابایی ادامه داد: این گردهمایی با حضور ۱۵۰  مدعو از شرکتهای آب وفاضلاب کشور  در نیروگاه شهید سلیمی نکا برگزار خواهد شد.

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=16314

برچسب ها:
, , , ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.