تاریخ ارسال : ۲۸ آبان ۱۳۹۶ ساعت : ۰۸:۴۱ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

دولت از ضروری هست ابتدا طرح بیمه تندرستی را دهک بندی می کرد

ئئئابوالفضل سروش عضو کمیسیون بهداشت، معالجه و تعلیم دکتری در گفت‌وگو با خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، ابوالفضل سروش عضو کمیسیون بهداشت، معالجه و تعلیم دکتری در گفت‌وگو با ، در واکنش به کم شدن چتر پوششی بیمه تندرستی، اظهار کرد: اعمال این طرح از ابتدا با این پهنه بدون دریافت هیچ‌گونه هزینه‌ای از مردم خطا بود.

وی دنبال کرد: طرح بیمه تندرستی کار همه گیر مطلوبی بود و همه اقشار جامعه از ثروتمندان تا کارگران و دهک‌های پایین جامعه برخورداری دفترچه بیمه گردیدند ولی ضروری هست این طرح تنها برای دهک‌های پایین مثل اشخاصی که زیر نظر بهزیستی و کمیته امداد بودند رایگان انجام می‌شد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر تبیین کرد: صاحبان دفترچه‌های بیمه تأمین اجتماعی ماهیانه هزینه‌ای را برای معالجه و بازنشستگی از حقوق ماهیانه‌شان می‌پردازند که در طرح بیمه تندرستی هیچ‌گونه پرداختی ماهیانه‌ای انجام نمی‌شود.

سروش با اظهار اینکه دولت ضروری هست از ابتدا برای دریافت هزینه‌های دفترچه دهک‌بندی می‌کرد، گفته بود: مردم در ابتدا با این دفترچه به همه جایگاه ها بهداشتی دولتی و خصوصی مراجعه می‌کردند ولی حالا با کم شدن بودجه طرح دگرگونی تندرستی دیگر نمی‌توانند به جایگاه ها خصوصی بروند.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=75141

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.