تاریخ ارسال : ۰۷ تیر ۱۳۹۶ ساعت : ۱۲:۴۱ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

دولت باید به شعار مرگ بر آمریکا ایمان بیاورد/خرمشهرها نیازمند استقلال و تلاش داخلی است

 اخبار دانشگاهی را از «کانال اخبار دانشگاهی SNN.ir» دنبال کنید

 

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، امید سارایی، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد ایلام با اشاره به بیانات رهبر انقلاب گفت: رهبر معظم انقلاب به دولت فقط در یک مورد اجازه مذاکره را با آمریکا دادند و به مردم فرمودند ببینید چه اتفاقاتی می افتد این تجربه اگر درست بود در موضوعات دیگر نیز سرایتش می دهیم.

 

وی افزود: حالا بعد از چهارسال ناکارامدی و بطلان سیاست خارجی انفعالی واضح شده است و همه مردم حق دارند بی نتیجه بودن این راهبرد را احساس کنند.

 

عضو شورای تبیین مواضع سازمان بسیج دانشجویی تصریح کرد: دولت حق پنهان کاری را ندارد و حق حاشیه سازی را نیز ندارد، ذهن ها را با موضوعات ولایت مولا علی(ع) و سپاه پاسداران و صلح امام حسن (ع) پرت می کندکه چه بشود؟حالا ۵۰ نفر هم به خطا به آن اهانت کند.

 

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد ایلام تاکید کرد:  موضوع اصلی اقتصاد و رفع تحریم هاست، حالا که وابستگی و اعتماد نابجا به نظام سلطه معلوم شده غلط است، دوران این رسیده که دولت به راهبرد اقتصاد مقاومتی و رشد درونی ایمان بیاورد.

 

سارایی با تاکید بر اینکه دولت باید به شعار مرگ بر امریکا ایمان بیاورد، نه اینکه بعد برجام هزار دفعه تحریم شویم و بازهم ساکت بمانند، گفت: از سال۹۲تا الان درباره برجام مدام حرف های متناقض شنیدیم تا نگاه جامعه را مهندسی کنند، خدا را شکر چهار سال مهمی را پشت سرگذاشتیم و سختی های بسیاری متحمل شدیم.

 

این فعال دانشجویی در استان گفت: ولی به جای آن مردم دیدند و لمس کردند که اعتماد و خوش بینی دولت و یک جریان خاص به غرب و نظام سلطه مبنای علمی ندارد، حالا معلوم شد که به دروغ گفتن برجام از فتح خرمشهر بالاتراست!

 

دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی ایلام تصریح کرد: واضح شده است خرمشهرها فقط محتاج استقلال، و به تلاش درونی نیاز دارد.

 

سارایی ادامه داد: لبخند بدون استقلال، به منزله تسلیم شدن است و به معنای تعامل با جهان نیست و تسلیم امریکا شدن است.

وی افزود: جدیدا نیز می شنویم وزیر خارجه آمریکا در دیدار با کارکنان سفارت کشورش در اتریش می گوید ایالات متحده، توانسته است که وزیر امور خارجه ایران را شکست داده و آنچه که می خواستند را، از آن گرفتند. شکست ایشان در امتیاز گرفتن از آمریکا را، برای نوه هایتان تعریف کنید.

 
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد ایلام گفت: این مسئله واقعا چه چیزی را نشان می دهد؟ آیا غیر از این است که با زبان خودشان می گویند ما در یک بازی برابر آنها را شکست دادیم؟ آیا غیر از این است که دارند نقض آشکار برجام می کنند؟ آیا کشوری که سردمدار این همه جرم و جنایت در جهان است قابل اعتماد است؟

 
سارایی در پایان خاطرنشان کرد: مشکل اینجاست خود آنها صراحتا دارند از شکست دم می زنند و امتیاز گرفتن از برجام حرف میزنند؛ اما برخی ها در درون این را باور ندارند و مدام از برجام نافرجام حمایت می کنند و می خواهند فازهای بعدی آن را اجرا کنند.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=54741

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.