تاریخ ارسال : ۱۳ آبان ۱۳۹۶ ساعت : ۰۸:۵۶ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

دولت تسهیلات ارزان‌قیمت در اختیار طرح‌های اشتغال‌زا قرار دهد

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرنگار مهر، میر حمایت میرزاده شامگاه جمعه در دیدار با ساکنان دهستان آزادلو تصریح کرد: اشتغال دغدغه جدی به ویژه در مناطق محروم است و انتظار می‌رود افراد واجد شرایط که توان اشتغال‌زایی دارند شناسایی شوند.

وی افزود: در ادامه می‌بایست دولت تسهیلات ارزان‌قیمت در اختیار این افراد قرار دهد تا بتوانند طرح‌ها و ایده‌های اشتغال‌زایی خود را عملیاتی کنند.

نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی همچنین به ضرورت حمایت از بخش خصوصی برای سرمایه‌گذاری تأکید و اضافه کرد: در وضعیتی که خود دولت با کمبود مالی مواجه است ما نیازمند توسعه سرمایه‌گذاری بخش خصوصی هستیم.

به گفته میرزاده بررسی‌ها نشان می‌دهد در خود شهرستان گرمی حوزه گردشگری مطلوب برای سرمایه‌گذاری است و لازم است مسئولان شهرستان و استان نسبت به این قابلیت توجه ویژه داشته باشند.

وی با بیان اینکه در خود روستاها قابلیت‌های گردشگری متعددی داریم، اضافه کرد: به منظور توسعه می‌بایست به دنبال جذب سرمایه‌گذاری در روستاها باشیم.

نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی خواستار همکاری دستگاه‌های اجرایی با سرمایه‌گذاران شد و تأکید کرد: نمایندگان نیز نظارت جامع و کاملی از نحوه اجرای قوانین مصوب دارند.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=73178

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.