تاریخ ارسال : ۱۸ بهمن ۱۳۹۵ ساعت : ۱۷:۵۷ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

دولت در بن‌بست اعتماد به آمریکا قرار گرفته است

اخبار دانشگاهی را از «کانال اخبار دانشگاهی SNN.ir» دنبال کنید

 

عمیدی، مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق(ع) در گفت‌و‌گو با خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، گفت: تمام مشکلات منطقه و کشتار زنان و کودکان بی دفاع در سوریه، عراق، یمن و دیگر کشورهای اسلامی نتیجه سیاست های خصمانه دولت آمریکا است. از طرفی نظام حاکم بر این کشور، همواره در راستای براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تلاش کرده و جنایت های بی شماری علیه ملت ایران روا داشته؛ بنابراین ما نه تنها هیچ گاه به دولت جنایتکار این کشور احترام نمی گذاریم، بلکه با آنها هم مبارزه می کنیم.

 

وی  افزود: اینکه ترامپ می گوید ایران هیچ احترامی برای ما قائل نیست، صحیح است؛ چرا که ملت انقلابی ایران هیچ گاه به سازش و دوستی با آمریکا فکر نمی کنند.

 

مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق(ع) با اشاره به اینکه سیاست های ترامپ در سپهر سیاسی آمریکا استمرار سیاست های خصمانه این کشور علیه انقلاب اسلامی در قالب روش های جدید و متفاوت است، گفت: دولت و طرفداران مذاکراه با آمریکا تصور می کردند که مسیر پیشرفت کشور از آمریکا می گذرد و به دلیل نشان دادن چراغ سبز توسط اوباما، شرایط برای مذاکره فراهم است، اما امروز شاهدیم که برخلاف وعده های داده شده پس از برجام، تحریم های جدیدی علیه کشورمان وضع می شود و با این وضعیت باید بگوییم که دولت و طرفداران مذاکره در بن بست اعتماد به آمریکا قرار گرفته اند.

 

عمیدی با بیان اینکه ملت ایران به وضع تحریم های ظالمانه توسط آمریکا عادت کرده اند، اما ای کاش دولتمردان فرامین رهبر معظم انقلاب را نصب العین قرار می دادند و بیش از این به دشمن اعتماد نمی کردند، اضافه کرد: با وضع تحریم های جدید پیش بینی رهبر معظم انقلاب در جریان مذاکرات هسته ای در خصوص غیر قابل اعتماد بودن آمریکا و سیاستمداران این کشور رنگ و بوی واقعیت گرفته و برای همه ملموس شده است.

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=40391

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.