تاریخ ارسال : ۲۲ خرداد ۱۳۹۶ ساعت : ۱۴:۵۰ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

دولت روحانی دولت تریبون‌های فرمایشی و دیدارهای گزینشی است

اخبار دانشگاهی را از «کانال اخبار دانشگاهی SNN.ir» دنبال کنید

 

میرشکار ، عضو شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی در گفت و گو با خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، گفت: تفاوتی که بین دیدارهای دانشجویی رهبر معظم انقلاب با روحانی وجود دارد، این است که در دیدارهای رهبری دانشجویانی که دیدگاههای متفاوتی داشته اند هم آمده اند و نقدهای خود را نسبت به ارکان مختلف نظام بیان کرده اند؛ اما این دولت، دولت تریبون های فرمایشی و دیدارهای گزینشی است و تاکنون برای منتقدین خود جایگاهی قائل نبوده است. در هر حال توصیه ما به رئیس جمهور این است که از دیدارهای دانشجویی رهبر انقلاب درس بگیرد.

 

وی با بیان اینکه هر سال تشکل های دولت ساخته که با اهدافی خاص ایجاد شده اند، میهمان ضیافت افطاری رئیس جمهور هستند، افزود: نگاه موجود برای دعوت از تشکل های دانشجویی به ضیافت افطاری رئیس جمهور ، نگاه جامعی نیست و تشکل های فراجناحی مانند بسیج دانشجویی و تشکل های دانشجویی منتقد دولت به این ضیافت دعوت نمی شوند.

 

میرشکار با بیان اینکه دعوت از تشکل های خاص و دولت ساخته به ضیافت افطار ریاست جمهوری نوعی حمایت پنهان از این تشکل ها محسوب می شود، افزود: متاسفانه دولت حتی حاضر نیست که برای حفظ ظاهر هم که شده، تشکل های منتقد را به این دیدار دعوت کند. در واقع این شرایط بیانگر این است که دولت گوش شنوایی برای شنیدن حرف های منتقدین ندارد.

 

عضو شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی با اشاره به اینکه علت فرار دولت از رویارویی با منتقدین این است که دست آنها در پاسخگویی به نقدها خالی است، گفت: دولت یا اقدامی انجام نداده و یا اگر هم کاری را دنبال کرده اند، دارای نقص های بنیادی است؛ که در این راستا می توانیم به سند آموزشی ۲۰۳۰ که روزی به آن افتخار می کردند، اشاره کنیم.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=52967

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.