تاریخ ارسال : ۰۱ اسفند ۱۳۹۶ ساعت : ۲۳:۱۱ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

دولت و مسئولین امنیتی کشور تا کی مماشات؟!

شلمچه نیوز- عباسعلی زاهدی؛ دراخبار دیدیم وشنیدیم که دیشب، مورخ ۹۶/۱۱/۳۰ فرقه ضاله دراویش گنابادی باعقایدپوچ وخرافی، به خاطر سیاسی کاری و تساهل وتسامح مسئولین ضمن ایجاد ناامنی و مزاحمت برای منطقه ای درشهر تهران، گستاخانه و بی محابا با کارد و شمشیر و قمه به مامورین ناجا و مردم منطقه حمله ور شده و با دوستگاه اتوبوس و خودروی سمند تعدادی از مامورین ناجا و بسیج را به شهادت رسانده و چندین نفررا زخمی و روانه بیمارستان کردند.

ضمن عرض تسلیت به مردم شریف ایران و به خصوص به خانواده شهدای گرانقدر امنیت پایدار درمنطقه گلستان تهران ، واعلام انزجار از این اقدام داعش گونه ومعاندانه؛ چندنکته را متذکر میشوم:
نکته اول: قطب دراویش چندوقت پیش درسخنرانی اش به ساحت مقدس حضرت زهرا سلام الله علیها اهانت کرده و بیعت مردم با خود را بیعت با خدا دانست! اگر مسئولین امنیتی و دولت محترم و قوه قضائیه با وی برخورد می کردند و مصلحت اندیشی کذایی نمی کردند و شجاعت برخورد قاطع می داشتند امروز شاهد قمه کشی و کشتار بی رحمانه آنان نمی شدیم.

نکته دوم: حالا که حادثه دیشب رخ داد؛ امیدوارم شخص رئیس جمهور و کابینه تحت امرش و رسانه های همسو با دولت وهمینطور رئیس دستگاه قضا و ارکان قوه قضائیه متوجه وخامت اوضاع و نهایت گستاخی و درندگی دروایش شده باشند و در اقدامی قاطع و خشن برای صیانت دین و مذهب مردم از انحراف و گژی و برای حفظ امنیت جامعه وجلوگیری وپیشگیری از حوادث مشابه دیشب ،باکلیه دراویش، اقدامی قهرآمیز نموده و سرنخ های ارتباطی بابیگانگان ومعاندین را دراین فرقه ها جستجو و کشف نموده وبه اشد مجازات برسانند.

نکته سوم: آقایان، مسئولین؛ تا کی مردم باید تاوان ندانم کاری ها و مصلحت اندیشی ها را باید بپردازند ؟! انصافا اگر فرزند یکی از ماها یا اقوام ما جزو شهدای دیشب می بود بازهم مصلحت اندیشی نموده و صبر پیشه می کردیم؟

پس برای رضای خدا و خرسندی مردم؛ و برای تداوم قدرت و پست مقامتان هم که شده ، نه از روی زبان که درعمل به فکر مردم و حافظ امنیت و آرامش آنان باشید وریشه هرگونه فتنه و وحشی گری را بخشکانید و با آمران و عاملان حادثه دیشب دراسرع وقت و به دور از تشریفات قانونی طولانی ،برخورد قاطع وانقلابی نموده و جنایتکاران را به سزای اعمالشان برسانید.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=88613

برچسب ها:
, , ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.