تاریخ ارسال : ۲۴ مرداد ۱۳۹۵ ساعت : ۰۴:۰۵ 1 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

دومین طلای المپیک را سهراب مرادی کسب کرد

سهراب مرادی توانست مدال طلای دسته ۹۴ کیلوگرم وزنه برداری المپیک ریو را از آن خود کند.

به گزارش شلمچه نیوز، مسابقات وزنه برداری دسته ۹۴ کیلوگرم المپیک ریو از ساعت ۲:۳۰ آغاز شد و ایران دو نماینده در این دسته داشت؛ علی هاشمی و سهراب مرادی روی تخته رفتند تا برای مدالی دیگر در وزنه برداری تلاش خود را به کار گیرند.

سهراب مرادی با مهار وزنه ۱۸۲ کیلوگرم با اقتدار نفر اول حرکت یک ضرب شد. علی هاشمی هم با ۱۷۳ کیلوگرم در این حرکت هفتم شد. در این حرکت نمایندگان لیتوانی و تایلند با ۱۷۷ کیلوگرم و به دلیل اختلاف وزن دوم و سوم شدند.

در حرکت دو ضرب علی هاشمی در حرکت اول خود ۲۱۰ کیلوگرم را درخواست کرد که در بالا بردن آن موفق ظاهر شد. وی در دومین حرکت خود نتوانست وزنه ۲۲۰ کیلوگرمی را بالای سرش ببرد. نماینده دسته ۹۴ کیلوگرم کشورمان در سومین حرکت خود بار دیگر در بالا بردن ۲۲۰ کیلوگرم ناکام ماند و کار خود را با مجموع ۳۸۳ کیلوگرم به اتمام رساند.

سهراب مرادی برای اولین حرکت خود ۲۲۱ کیلوگرم را درخواست داد و به آسانی آن را بالای سر برد. وی پس از اینکه مدال طلایش قطعی شد، با درخواست وزنه ۲۳۴ کیلوگرم به رکورد المپیک که در اختیار ایلیای قزاق حمله کرد اما در بالا بردن آن وزنه ناکام ماند. وی در حرکت سوم هم ناکام ماند.

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=22691

برچسب ها:
, ,


  • عباس س ۱۳۹۵-۰۵-۲۴ - ۰۴:۰۸ - پاسخ دادن

    دمش گرم

  • دیدگاه شما

    معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.