تاریخ ارسال : ۲۲ اسفند ۱۳۹۴ ساعت : ۲۳:۱۰ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

دومین گردهمایی سالانه بانوان شاغل در آب وفاضلاب مازندران برگزار شد

با حضور مدیرعامل، معاونان و مدیران امور آبفاشهری مازندران، دومین گردهمایی سالانه بانوان شاغل این شرکت برگزار و از ۳۴ بانوی فعال و ورزشکار تقدیر شد.

به گزارش شرکت آبفاشهری مازندران، مهندس ذاکری مدیرعامل شرکت در سخنانی ضمن تسلیت فرا رسیدن ایام شهادت حضرت فاطمه الزهرا(س) با اشاره به نقش موثر بانوان در اجتماع گفت: این قشر از اجتماع در کنار نقش همسری و مادری، از توانمندیهای فراوانی در اجتماع برخوردار هستند.

banvan

وی با بیان اینکه بانوان به عنوان مادر خانواده در ترویج فرهنگ مدیریت مصرف تاثیر بسزایی دارند، افزود: با توجه به کاهش نزولات جوی طی چندسال اخیر، صرفه جویی و مدیریت مصرف آب در جامعه الزامی است.

معاون مالی و پشتیبانی آبفاشهری مازندران نیز در این گردهمایی، با اشاره به حضور ۱۱۹ بانوی شاغل در این شرکت اظهار داشت: از این تعداد ۶۰ نفر به صورت رسمی وقرارداد مدت معین هستند.

هرمز نیازآذری، ادامه داد: ۳۸ درصد از پستهای مدیریتی و ۶۰ درصد پستهای کارشناسی شرکت در اختیار بانوان قرار دارد.

وی، برگزاری نشستهای مشترک ویژه بانوان، تقدیر از بانوان فعال در مراسم روز گرامیداشت زن، حضور بانوان در نمایشگاه های مختلف و در اختیار دادن غرفه های گوناگون در سطح استان و کشور، برپایی کارگاه های آموزشی با موضوع سلامت و تحکیم بنیانهای خانواده، اعزام بانوان به اردوهای ورزشی و سفرهای زیارتی و… از جمله اقدامات صورت گرفته در حوزه بانوان عنوان کرد.

مهرنوش السادات مشیری مشاور مدیرعامل آبفاشهری مازندران در امور بانوان نیز در این گردهمایی، بر لزوم مشارکت بانوان در برنامه های شرکت تاکید کرد.

در ادامه این گردهمایی کارگاه آموزشی با موضوع تعامل زن در خانه و محیط کار با سخنرانی دکتر سلیمانی کارشناس خانواده و دکترای آسیب شناسی برگزار شد.

در پایان این گردهمایی از ۲۲ بانوی ورزشکار مدال آور و ۱۲ بانوی فعال قدردانی به عمل آمد.

برگزاری نشست پرسش و پاسخ با حضور مدیرعامل و معاونان و مسئول حراست از دیگر برنامه این گردهمایی بوده است.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=12991

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.