تاریخ ارسال : ۱۹ دی ۱۳۹۶ ساعت : ۰۰:۵۴ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

دو روحانی حامی سران فتنه داور تئاتر فجر شدند!؟

این دور روحانی از حامیان پر و پاقرص سران فتنه به شمار می روند

 

به گزارش شلمچه نیوز، نشست خبری اصغر دشتی، قائم مقام جشنواره تئاتر فجر صبح امروز در سالن کنفرانس تئاتر شهر با حضور خبرنگاران برگزار شد.

 بنابر این گزارش، دشتی در این نشست، در پاسخ به سوالی درباره انتخاب طراحان برای کارشناسی و حضور دو چهره سیاسی برای انتخاب آثار گفت: به هرحال ما با جامعه متکثر و پر توقعی سر و کار داریم. همین که امسال توانستیم این طرح را اجرا کنیم برایمان موفقیت است. فکر می‌کنم با اصلاح ایرادات می‌توانیم معقولانه‌تر از سال‌های بعد عمل کنیم. اما حضور کارشناسان سیاسی هم نکته‌ای دیگر است. ما خیلی پیگیری کردیم که افراد سیاسی که انتخاب میکنیم در شرایط فعلی سمتی نداشته باشند و به دو نام ابطحی و آهنگران رسیدیم که اتفاقا بیش از افراد حرفه‌ای تئاتر، به تماشای اجرا‌های نمایش می‌نشستند.

لازم به ذکر است؛ آقایان “محمد علی آهنگران” از حامیان پر و پاقرص سران فتنه به شمار می رود که البته بارها به همین خاطر مورد عتاب پدرش (حاج صادق آهنگران) قرار گرفته و کارش به جایی رسید که حاج صادق به طور علنی اواخر اسفند سال گذشته در محضر رهبر انقلاب از وی ابراز برائت کرد! و همچنین “محمد علی ابطحی” نیز در دولت خاتمی ابتدا رئیس دفتر و سپس به معاون پارلمانی رئیس دولت اصلاحات منصوب شد. وی در در انتخابات ریاست جمهوری دوره دهم از حامیان میرحسین موسوی بود و در فتنه ۸۸ نیز نقش داشت که توسط نیروهای امنیتی بازداشت و توسط دستگاه قضایی محاکمه و پس از گذراندن دوران محکومیتش، مدتی بعد آزاد شد!
منبع؛ شهدای ایران

لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=82516

برچسب ها:
, , ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.