تاریخ ارسال : ۱۸ مهر ۱۳۹۴ ساعت : ۲۱:۲۷ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

دو طرح آبرسانی در مازندران کلنگ زنی و افتتاح می شود

همزمان با سفر رئیس جمهور و کاروان تدبیر و امید به مازندران کلنگ اجرای طرحآب شیرین کن گلوگاه به زمین زده می شود و ایستگاه پمپاژ ساری مورد بهره برداری قرار می گیرد.

به گزارش شرکت آبفاشهری مازندران، مدیرعامل شرکت ضمن اعلام خبر بالا، هدف ازاجرای طرح آب شیرین کن در شهر گلوگاه را ارتقاء کیفیت و تأمین آب شرب مشترکین این شهربابهره گیری ازسرمایه گذاری بخش خصوصی دانست وگفت: قرارداد اجرای این طرح با پیمانکار امضا و منعقد شد.

modir

مهندس ذاکری، طول دوره احداث این طرح را ۱۲ ماه و هزینه سرمایه گذاری اولیه آن را ۴۸ میلیارد ریال عنوان و تصریح کرد: فرایند تصفیه در این طرح با روش اسمزمعکوسانجام می شود.

وی، ظرفیتتأسیساتآبشیرینکنرا۵۴۵۰مترمکعبدرشبانهروز و حجمسالیانهآبتحویلی را۱٫۹۸۹٫۲۵۰مترمکعبدرسال عنوان کرد.

مدیرعاملآبفاشهری مازندران، درادامه سخنانش با بیان اینکه در سفر رئیس جمهور به مازندران، ایستگاه پمپاژ لسانی شهر ساری نیز به بهره برداری می رسد، گفت: این طرح به منظور تامین و افزایش فشارآب و فراهم نمودن امکان بهره برداری کامل و بهینه ازطرح آبرسانی بهشهرساری ازسدشهیدرجایی در دستور کار قرار گرفت.

وی، افزود: جمعیت سالافق در این طرح ۲۳۲۷۹۰نفر پیش بینی شده است.

مهندس ذاکری، ادامه داد: علاوه بر احداث یک باب ایستگاه پمپاژ به ظرفیت ۱۳۰۰ لیتر در ثانیه ، سازه ایستگاه پمپاژبه مساحت ۴۱۲ مترمربع،سازه واحدکلرزنی به مساحت ۹۶ مترمربع، پست برقبه مساحت ۳۰مترمربع، پست پاساژبه مساحت ۱۶مترمربع احداث شد.

مدیرعامل آبفاشهری مازندران، اظهار داشت: برای اجرای این طرح،دیزلژنراتوراضطراریبهقدرت ۱۱۰۰کیلوولتآمپر، تابلوهایفشارمتوسط، تجهیزاتابزاردقیق و ۶ دستگاه الکترو پمپ سانتریفوژبه قدرت ۱۳۲ کیلووات تهیه، نصب و راه اندازی شد.

مهندس ذاکری، اعتبارهزینه شده برای احداث و بهره برداری از ایستگاه پمپاژ لسانی ساری را ۵۰ میلیاردریال عنوان کرد.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=2711

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.