تاریخ ارسال : ۱۵ آبان ۱۳۹۶ ساعت : ۲۰:۵۸ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

دو گزینه هدایتی برای مدیرعاملی پرسپولیس

حسین هدایتی

هدایتی در فکر بازگشت به پرسپولیس و انتخاب مدیرعامل برای این باشگاه است.

 به گزارش شلمچه نیوز، خبرورزشی نوشت: حسین هدایتی به دنبال این است تا مجدد به باشگاه پرسپولیس کمک کند و تا حدی مشکلات مالی این باشگاه را مرتفع سازد. البته او با توجه به این که با وثیقه آزاد شده است و هنوز پرونده بدهی بانکی‌اش صاف نشده قانونا نمی تواند در باشگاه پرسپولیس سمتی بگیرد از همین رو در شرایطی به این باشگاه کمک می‌کند که مدیرعامل را خودش انتخاب کند.
در شرایط فعلی که وزارت ورزش توان کمک مالی به باشگاه پرسپولیس را ندارد، وزیر ورزش بدش نمی‌آید افرادی چون هدایتی به پرسپولیس کمک مالی کرده و این باشگاه را از وضعیت فعلی نجات دهند.
از آنجا که هدایتی به خاطر قضیه بوجود آمده برای مهدی طارمی و شکایت باشگاه ریزه اسپور از او دیگر به علی‌اکبر طاهری اعتماد ندارد او به دنبال این است که بهروز منتقمی یا اکبر نژادفلاح را به عنوان مدیرعامل پرسپولیس به وزیر ورزش معرفی کند.
هدایتی در ضیافت شامی که با برخی بازیکنان پرسپولیس داشته به آنها گفته است که به زودی به باشگاه پرسپولیس نزدیک شده و افراد مدنظرش در این باشگاه مسئولیت‌های مهمی را خواهند گرفت. باید دید این ادعای هدایتی به واقعیت تبدیل خواهد شد یا طاهری بعد از بازگشت از کربلا به کارش ادامه خواهد داد.
منبع: خبر ورزشی

لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=73575

برچسب ها:
, ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.