تاریخ ارسال : ۰۷ مهر ۱۳۹۴ ساعت : ۲۳:۴۶ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

دکتر نتاج مدیرعامل بانک قوامین شد+ سوابق

در مراسمی که با حضور سردار اشتری فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران برگزار شد، دکتر غلامحسن تقی نتاج به عنوان مدیرعامل جدید بانک قوامین معرفی شد.

به گزارش شلمچه نیوز، در این مراسم که اعضا هیات رئیسه و جمعی از فرماندهان ناجا ،  تعدادی از مدیران عامل بانک ها و مدیران بانک قوامین حضور داشتند، ضمن قدردانی از خدمات ده ساله احمدرضا خطیبی در بانک قوامین دکتر نتاج به عنوان مدیر عامل جدید این بانک منصوب شد.

در این مراسم سردار اشتری در سخنانی  با تقدیر و قدردانی از تلاش ها و مجاهدت های احمدرضا خطیبی طی یک دهه خدمت در بانک قوامین دکتر نتاج را به عنوان مدیر عامل جدید این بانک شخصی شایسته ،علمی و اجرایی که دارای تجربیات ارزنده یی در سیستم بانکی کشور می باشد دانست و اظهار امیدواری کرد که موفقیت های بانک قوامین همچنان تداوم یابد.
فرمانده نیروی انتظامی در ادامه با برشمردن خدمات بانک قوامین به کارکنان ناجا و آحاد مردم خاطر نشان کرد : قوامین از جمله بانک هایی است  که بیشترین خدمات را در مجموعه اقتصادی کشور انجام داده است .
وی بااشاره  بر ضرورت رعایت ضوابط و مقررات قانونی خطاب به مدیر عامل جدید و معاونین و مدیران بانک قوامین تأکید کرد : رعایت مقررات و دستورالعمل های بانک مرکزی یک اصل است و بایستی در دستور کار قرار گیرد و تخطی از قوانین به هیچ عنوان  قابل قبول نیست .
در همین حال، احمدرضا خطیبی به عنوان مشاور اقتصادی فرمانده نیروی انتظامی هم چنان در خدمت کارکنان ناجا خواهد بود.
البته دکتر نتاج از چهره های شناخته شده بانکی است که در پرونده مدیریتی خود مدیر عاملی بانک انصار و مهر اقتصاد را دارا است. وی مدرک دکترای حسابداری از دانشگاه علامه طباطبایی دارد و تاکنون ده ها کتاب و مقاله تالیف کرده است.
 تابناک

لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=1766

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.