تاریخ ارسال : ۱۶ آبان ۱۳۹۶ ساعت : ۲۰:۵۱ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

دیداروزیرکشور با نماینده مقام معظم رهبری در مازندران

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از کمیته خبری دفتر نماینده ولی فقیه دراستان رحمانی فضلی وزیرکشور که برای مراسم معارفه استاندار جدید مازندران به این استان سفر کرده بود با حضرت آ یت الله طبرسی نماینده ولی فقیه دراستان دیدار و گفتگو کرد.

 

برپایه این گزارش آیت الله طبرسی نماینده در این دیدار از زحمات ربیع فلاح استاندار پیشین مازندران قدردانی و اظهار داشت: وی در دوره مسئولیت خود در استانداری فعالیتی همراه با تعامل ، همدلی و بدون تنش داشت.

 

طبرسی افزود: مازندران با دارا بودن ظرفیت های های فراوان همچنان از محرومیت ونبود اشتغال رنج می برد.

 

نماینده ولی فقیه در مازندران گفت:امیدوارم با حضور محمد اسلامی به عنوان استاندار جدید،  فعالیت ها در حوزه های مختلف مازندران با همدلی و همکاری  ، وحدت روند رو به رشدی را طی کند.

 

وی ترقی و پیشرفت استان را منوط به همکاری و تعامل بیشتر دولت با استان دانست و افزود: باید مسئولان در هرسنگری وحدت داشته باشند  و به توسعه و پیشرفت جامعه بیندیشند و عمل کنند.

 

عضومجلس خبرگان رهبری گفت: مازندران یک استان ملی است که بایداعتبارات به این استان افزایش یاید.

 

وی افزود:از استاندار مازندران رضایت کامل داریم و امیدواریم در سنگر دیگر در شأن و جایگاه، از ظرفیت وی استفاده شود.

 

آیت طبرسی درپایان این دیدار آماری ازفعالیت های دفتر نماینده ولی فقیه دراستان وتماس های تلفنی این دفتر بانهادها و ارگانهای دولتی جهت رفع مشکل مردم وهمچنین درخواست های مردمی مبنی براشتغال ومشکلات آنان به وزیرکشورارائه دادند .

 

شایان ذکر است رحمانی فضلی با قدردانی از آیت الله طبرسی به پاس پیگیری های مشکلات مردم گفت: برای بنده  بعنوان نماینده دولت بسیارمهم هست که ببینم دفترنماینده ولی فقیه دراستان مازندران به مشکلات مردم با این دقت وحساسیت رسیدگی می کند و قطعا بنده این گزارش را به هیات دولت ارائه خواهم داد تاهمکارانم دردولت درجریان این امور قرار بگیرند.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=73736

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.