تاریخ ارسال : ۱۸ آبان ۱۳۹۵ ساعت : ۱۷:۲۰ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

دیدار اعضای پایداری با آیت‌الله مصباح

شورای مرکزی جدید جبهه پایداری با آیت‌الله مصباح عضو شورای فقهای این جبهه دیدار کرد.

به گزارش شلمچه نیوز، صادق محصولی قائم مقام جبهه پایداری در گفت‌وگو با فارس، از دیدار شورای مرکزی جدید این جبهه با آیت‌الله مصباح خبر داد.

محصولی درباره جزئیات این جلسه اظهار داشت: در این جلسه بنده گزارشی از روند برگزاری مجمع عمومی و همچنین فعالیت‌های سیاسی فرهنگی و رئوس برنامه‌های جبهه پایداری برای آینده ارائه دادم.

قائم‌مقام جبهه پایداری با بیان اینکه تأکید بر کار گفتمانی به همراه کار تشکیلاتی از جمله موارد این گزارش بود، خاطرنشان کرد: آیت‌الله مصباح در این دیدار ضمن خوشامدگویی به اعضای جدید و علی‌البدل به سخنرانی پرداخت.

وی با تأکید بر اینکه آیت‌الله مصباح مطالب مهمی را درباره نقش بی‌بدیل حضرت امام مطرح کرد، افزود: ایشان درباره نقش بی‌بدیل امام و توجه دادن مسلمانان به موضوع تکالیف اجتماعی و کار سیاسی به عنوان بخشی از واجبات دین و همچنین ضرورت قدردانی از این عنایت خداوند به امت اسلام مطالبی را مطرح کردند.

محصولی ادامه داد:‌ آیت‌الله مصباح همچنین درباره ضرورت کار جمعی و تشکیلاتی در کارها و فعالیت‌های سیاسی مطالبی را مطرح کردند و بر لزوم تقویت بیش از پیش اعضای جبهه پایداری به لحاظ فکری، عقیدتی و شناخت درست اسلام و همچنین کار جمعی و تشکیلاتی با ملاحظه مرامنامه جبهه و تربیت نسل آینده انقلاب تأکید کردند.

محصولی در پایان یادآور شد: شناخت آسیب‌ها و رفع نقاط ضعف و همچنین توسل به ائمه اطهار از دیگر محورهای سخنرانی آیت‌الله مصباح در این دیدار بود.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=29100

برچسب ها:
,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.