تاریخ ارسال : ۰۳ مهر ۱۳۹۴ ساعت : ۲۳:۱۶ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

دیدار سازمان عمران شهرداری ساری با جانبازان هشت سال دفاع مقدس+ تصاویر

به گزارش شلمچه نیوز از ساری، حمید فرزانه معاون شهرداری و رئیس هیئت مدیره سازمان عمران ، سید کمال آقامیری مدیرعامل و پرسنل سازمان عمران شهرداری مرکز مازندران با حضور در آسایشگاه جانبازان هشت سال دفاع مقدس ، از این دلاوران دفاع از میهن دیدار و به تکریم جایگاه و اهمیت جانشفانی آنان پرداختند.

۰۲

در این دیدار فرزانه طی سخنانی جانثاری های جانبازان هشت سال دفاع مقدس را مورد توجه قرار داد و با بیان اینکه حقیقتاً با دیدن صبر و روحیه بالا و انگیزه‌های بیدار جانبازان همه ما روحیه می‌گیریم، اظهار داشت: جانبازان سال‌هاست که با مشکلات خود مبارزه می‌کنند و فریادگران خاموشی هستند و با وجود نقص عضوی که دارند همواره به جامعه کمال بخشیده‌اند.

۱۲

وی افزود:  مهدی عبوری شهردار ساری نیز تأکید بر این موضوع دارد که باید در حل مشکلات جانبازان خصوصاً در حوزه تردد آنها از هیچ کوششی فروگذاری نکرد.

۱۷

برپایه این گزارش سید کمال آقامیری مدیرعامل این سازمان تابعه شهرداری مرکز مازندران که خود نیز جانباز هشت سال دفاع مقدس و از ایثارگران آن دوران و از خانواده های معظم شهدا است، در سخنانی با تجلیل از مقام جانبازان و ایثارگران گفت: شهدا و جانبازان بزرگترین سرمایه های نظام مقدس ما هستند و خدمت به آنها را به هرگونه از مقدس ترین ایام زندگی خود می دانم.

۱۴

آقامیری با تأکید بر اینکه امروزه در عرصه سازندگی و مبارزه با تهاجمات فرهنگی غرب و آمریکا باید همچون دوران هشت سال دفاع مقدس رویکردی جهادی داشته باشیم ، افزود: جانبازان تجسم عینی ایثار، مردانگی و از خودگذشتگی هستند که با فرمان امام راحل و مقتدای خود از تمام دلبستگی‌های زندگی دست کشیدند و با سلاح ایمان به ستیز با دشمنان اسلام و دفاع از اهداف و ارزش‌های متعالی اسلام پرداختند.

۱۶

مدیرعامل سازمان عمران یادآور شد: همه ما خود را تابع سیاست های مدیریت کنونی شهرمان و مهدی عبوری شهردار ولایی و انقلابی می دانیم و اگر تاکنون در این عرصه توفیقی هم به دست آمده این را باید مرهون توجه به همین دیدگاه ( روحیه جهادی ) دانست.

۱۳

این گزارش حاکیست در این مراسم جانبازان سرافراز جنگ تحمیلی از عملکرد شهردار ساری قدردانی و بر حمایت همه مسئولین از وی تأکید کردند.

۰۷

شایان ذکر است پرسنل سازمان عمران شهرداری ساری در ادامه با حضور در گلزار شهدای انقلاب اسلامی ، با نثار فاتحه و گل ، یاد و خاطره ی آنان را گرامی داشتند.

۰۸


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=1398

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.