تاریخ ارسال : ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت : ۰۱:۲۴ دیدگاه‌ها برای دیدار مدیرعامل آبفاشهری مازندران با فرماندار نوشهر و چالوس بسته هستند نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

دیدار مدیرعامل آبفاشهری مازندران با فرماندار نوشهر و چالوس

مدیرعامل آبفاشهری مازندران با فرماندار نوشهر و چالوس دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش شرکت آبفاشهری مازندران، مهندس ذاکری مدیرعامل در این دیدار، ضمن اشاره به اینکه از سوی مقام معظم رهبری سال جدید به نام اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل نامگذاری شد، گفت: در راستای دست یابی به اقتصاد مقاومتی مقرر شد در اجرای طرحهای بخش آبرسانی و فاضلاب از ظرفیتها و توانمندیهای بخش خصوصی  استفاده نماییم.

noshahr

وی، با بیان اینکه اجرای طرحهای فاضلاب در شهرهای ساحلی در اولویت وزارت نیرو و شرکت مهندسی آب  وفاضلاب کشور قرار دارد، افزود: از پساب فاضلاب می توان در بخش کشاورزی و افزایش سرانه فضای سبز بهره برد.

مهندس ذاکری، ادامه داد: فراوانی باران و وجود آبهای سطحی از مهمترین عوامل عدم استقبال از پساب فاضلاب می باشد.

مدیرعامل آبفاشهری مازندران، تامین آب مورد نیاز مشترکین را از دیگر اولویتهای این شرکت عنوان و تصریح کرد: مجموعه آبفاشهری استان شبانه روز درحال خدمت رسانی به مردم فهیم استان مازندران است.

علیشادمانفرماندارنوشهر نیز طی سخنانی، با بیان اینکه در شرایط عادی کمبود آب در این شهرستان وجود ندارد، اظهار داشت: در ایام تعطیل همزمان با ورود مسافر و گردشگر و پیک مصرف، این شهرستان با کمبود آب مواجه می شود لذا باید پیش بینی لازم برای تامین آب در اوج مصرف صورت گیرد.

وی، ادامه داد: مسئولان ارشد شهرستانی نیز تلاش می کنند شرایط لازم برای حضور و سرمایه گذاری بخش خصوصی در طرحهای آبرسانی را فراهم آورند.

زندی فرماندار چالوس نیز در این نشست، ضمن قدردانی از تلاش مجموعه آبفاشهری استان در تامین آب مورد نیاز شهروندان گفت: با توجه به ورود میلیونها مسافر به شهرستان چالوس، خوشبختانه در ایام نوروز تماس و یا مراجعه مردمی مبنی بر کمبود آب گزارش نشد.

گفتنی است در پایان این دیدار و در راستای خدمت رسانی به ویژه در ایام نوروز و ساماندهی آب شرب شهرهای پول و کجور ، فرماندار نوشهر با اهدای لوح سپاس از مهندس ذاکری مدیر عامل و مجموعه آبفاشهری مازندران قدردانی کرد.

همچنین در ادامه، مهندس ذاکری مدیرعامل آب


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=15246

Comments are closed.