تاریخ ارسال : ۱۱ فروردین ۱۳۹۵ ساعت : ۲۳:۴۵ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

دیدار مدیرعامل آبفاشهری مازندران با فرماندارساری، گلوگاه، بهشهر و نکا

به منظور بررسی وضعیت آب شرب مرکز و شهرهای شرق مازندران، مدیرعامل آبفاشهری استان با فرماندارشهرستان ساری، گلوگاه، بهشهر و نکا دیدارکرد  و به تشریح آخرین وضعیت آب رسانی در این مناطق پرداخت.

به گزارش شرکت آبفاشهری مازندران، مهندس ذاکری مدیرعامل شرکت در این دیدارها، با بیان اینکه درحال حاضر ۳۰۰ لیتر از آب شرب مشترکین شهر ساری از طریق سد شهید رجایی تامین می شود، گفت: از این طریق بخش عمده ای از  کمبود و افت فشار آب ساکنین این شهر برطرف شد.

 

وی، با اشاره به اجرای طرح آب شیرین کن در شهر گلوگاه افزود: عملیات اجرایی این طرح  با اعتبار ۵ میلیارد تومان با مشارکت بخش خصوصی در دست اجراست.

مدیرعامل آبفاشهری مازندران، ادامه داد: در این شهر طرح مطالعاتی فاضلاب در حال انجام می باشد که پیش بینی می شود برای عملیاتی نمودن این طرح از روش فایناس استفاده شود.

مهندس ذاکری، از اختصاص ۶۰۰ میلیون تومان از محل تنش برای راه اندازی ایستگاه پمپاژ اضطراری به صورت موقت در خلیل شهر خبر داد و گفت: بر اساس پیش بینی صورت گرفته این ایستگاه طی یک ماه آینده راه اندازی می شود.

وی، تصریح کرد: بهره برداری از یک حلقه چاه با دبی ۲۵ لیتر در ثانیه تا ۲ ماه آینده درخلیل شهر نیز در دستور کار قرار دارد.

مدیرعامل آبفاشهری مازندران،  ادامه داد: در بهشهر تجهیز ۲ حلقه چاه ، حفر وتجهیز یک حلقه چاه با اجرای ۴۵۰۰متر خط انتقال،اجرای طرح تله متری کنترل و حفاظت هوشمند مخزن ۲ هزار آبلوی نکا  با ۱۹ میلیارد ریال اعتباردر حال انجام است.

گفتنی است در دیدار مدیرعامل با فرماندار ساری که مهندس دامادی نماینده مردم ساری و میاندورد در مجلس شورای اسلامی حضور داشت در سخنانی با تاکید بر اینکه مردم شایسته برخورداری از آب کافی و مطلوب هستند، گفت: پیگیری های لازم برای برطرف شدن مشکل آب ساری انجام می شود.

همچنین فرمانداران شهرستان های شرق مازندراندر این دیدار آب را از مسائل مهم و حیاتی جامعه دانستندکه تضمین کننده سلامت شهروندان می باشد.

یادآور می شود مدیرعامل آبفاشهری مازندران در ادامه دیدارهای نوروزی خود،  با همکاران در شهرهای شرق استان نیز دیدار و گفتگو کرد.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=13873

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.