تاریخ ارسال : ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ ساعت : ۲۱:۲۳ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

دیدار مدیرعامل آبفاشهری مازندران با معاون استانداری مازندران

در راستای بررسی راهکارهای مناسب برای ارایه خدمات بهینه به مشترکین و مسافران نوروزی، مدیرعامل آبفاشهری مازندران با سرپرست معاونت سیاسی اجتماعی و امنیتی استانداری دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش شلمچه نیوز از شرکت آبفاشهری مازندران، سرپرست معاونت سیاسی اجتماعی و امنیتی استانداری با بیان اینکه سفرهای نوروزی از روزهای پایانی اسفند آغاز می شود، گفت: هرساله مازندران میزبان مسافران و گردشگران فراوانی است.

احمد حسین زادگان، با تاکید بر لزوم حفظ حقوق شهروندی افزود: تمامی دستگاه های خدمت رسان در ایام نوروز آماده ارایه خدمات به مشترکین خود هستند.

وی، با بیان اینکه در ادارات کرامت و حقوق ارباب رجوع و مراجعه کننده حفظ شود، تصریح کرد: در ایام تعطیل و با افزایش تقاضای مصرف آب، تلاشهای کارکنان آب و فاضلاب در تامین و توزیع آب شرب نیز افزایش می یابد که این امر قابل تقدیر است.

مدیرعامل آبفاشهری مازندران نیز در این دیدار، ضمن ارایه گزارشی از عملکرد بخشها و واحدهای مختلف این شرکت، گفت: کارکنان این شرکت با تمام توان و تجهیزات در روزهای پایانی سال و تعطیلات نوروز آماده خدمت رسانی به مردم و مسافران می باشند.

مهندس ذاکری، با اشاره به افزایش مصرف آب در اسفند ماه، افزود: مشترکین باید در حین خانه تکانی ، مصرف آب را مدیریت کنند و شست و شوها را تا ۲۵ اسفند ماه به اتمام برسانند تا در این روزها با مشکل قطع آب مواجه نشوند.

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=91615

برچسب ها:
,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.