تاریخ ارسال : ۱۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت : ۲۳:۱۹ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

دیدار موبد موبدان زرتشتیان با نماینده مقام معظم رهبری در مازندران

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از کمیته خبری دفتر نماینده ولی فقیه در مازندران،  رشیدخورشیدیان موبدموبدان زرتشتیان جهان با حضرت ایت الله طبرسی نماینده مقام معظم رهبری دراستان دیدارکرد.

 

برپایه این گزارش موبدموبدان جهان دراین دیدار خطاب به ایت الله طبرسی گفت:امروز روزی مهم و زیبابرای من هست که خدمت حصرتعالی بعنوان نماینده رهبرمعظم انقلاب درمازندران رسیدم انهم درایام سوگواری امام حسین ع چرا که شخصیت امام حسین ع برای مازرتشتیان فوق العاده ارزشمند و مهم است.

 

وی با بیان اینکه معتقدیم امام حسین (ع) بدنبال منافع فردی نبود و ماندگاری ایشان به خاطرهمین بوده ، افزود: ما زرتشتیان امام حسین ع را داماد خودمان میدانیم  و انقدربه ایشان اعتقادداریم که در روز تاسوعا و عاشورا به هیچ عنوان هیچ نوع معامله اقتصادی نداریم.

 

این گزارش حاکیست، حضرت آیت الله طبرسی نماینده مقام معظم رهبری در مازندران  ضمن خوشامد به رهبر زرتشتیان جهان اظهار داشت: ما نیز معتقدیم سالار شهیدان امام حسین (ع) حد و مرز ندارد و این امام همام چراغ هدایت و کشتی نجات همه ما است .

 

 

آیت اله طبرسی افزود: خرسندیم که امام حسین (ع ) در دل شما نیز نفوذ کرده و با افتخار نام مبارک آن بزرگوار را بر زبان جاری می کنید.

 

نماینده مقام معظم رهبری دراستان تصریح کرد : نیاز است شما به دیگران زندگینامه و هدف والای امام حسین ( ع) را منعکس و انتقال دهید تا همگان بدانند انگیزه قیامش چه بود .

 

نماینده مقام معظم رهبری در استان با اشاره به اینکه امام حسین ع حجت رابرای همه تمام کرد، خاطر نشان ساخت: امروز همه نگاهشان به ما است که چه میکنیم به خصوص درماه محرم وصفر باید آنچه را که هدف سالار شهیدان بود را در مراسم گوناگون مذهبی بیان کنیم .

 

آیت اله طبرسی خطاب به موبد موبدان زرتشتیان تأکید کرد: حضور شما در مراسم عزاداری اباعبدالله الحسین (ع ) درمازندران بویژه درشهرستان ساری می تواند بسیارتاثیرگذارباشد.

 

شایان  ذکراست این دیدار از سوی مستشهدین ایران بامحوریت استان مازندران برنامه ریزی شده بود که با استقبال آیت الله طبرسی روبرو شد.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=68823

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.