تاریخ ارسال : ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت : ۱۱:۲۴ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

دیدار یوسف نژاد با کارکنان جهاد کشاورزی ساری

به گزارش سلام ساری به نقل از  روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی مازندران، علی‌اصغر یوسف نژاد در دیدار با کارکنان مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان ساری اظهار کرد: نخستین دیدار با دستگاه اجرایی خود را بعد از منتخب شدن جهاد کشاورزی شهرستان ساری انتخاب کردم به این دلیل که بخش کشاورزی در اقتصاد خانوار کشاورز جایگاه بالایی دارد و بخش کشاورزی از استعداد و پتانسیل بالایی برخوردار است.

5-2

وی با بیان اینکه برای انجام کارها و فعالیت ها با نمایندگان مجلس در ارتباط باشیم افزود: یقینا انجام کارهای گروهی و تیمی نتیجه بهتری را برای پیشبرد اهداف به دنبال دارد.

منتخب مردم ساری و میاندورود در مجلس دهم خواستار مشارکت همه جانبه تمامی دستگاه های اجرایی با بخش کشاورزی شد.

یوسف نژاد ادامه داد: ترکیب و مشارکت همه دستگاه ها سبب ایجاد اشتغال، کار و تولید می شود و انجام کارها در بخش کشاورزی با روحیه جهادی محقق شود.

وی خاطرنشان کرد: بخشی از اشتغال و درآمد استان از طریق بخش کشاورزی تامین می شود که بسیار تاثیرگذار در جامعه است.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ساری ادامه داد: در بخش کشاورزی شهرستان ساری، احداث باغ در زمین های شیبدار، کشت هیدروپونیک و جلوگیری از ساخت و ساز غیرمجاز در اولویت کاری قرار دارد.

طهمورث قاسم نژاد اضافه کرد: یکی از مشکلاتی که در بخش کشاورزی وجود دارد عوامل زیست محیطی است که از پساب های بخش صنعت بوجود آمده که تولید محصول سالم را به خطر می اندازد.

وی خاطرنشان کرد: تامین منابع آبی، توزیع سوخت و عدم تسهیلات ارزان قیمت را از مشکلات بخش کشاورزی عنوان کرد.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=15754

برچسب ها:
, ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.