تاریخ ارسال : ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ ساعت : ۰۸:۴۹ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

دیوار مشاهیر در دانشگاه صدا و سیما برپا گردید/ انتصاب تصویر ۵۶ چهره معروف

شهاب اسفندیاری رییس دانشگاه صداوسیما در صحبت با خبرنگار مهر در مورد مراسم رونمایی که روز ۲۰ اسفند از عکس ها چهره های معروف این دانشگاه انجام گرفته هست، اظهار کرد: دانشگاه صداوسیما قدمتی ۴۸ ساله دارد اما کمتر معروف هست که یک سبب آن این هست که این دانشگاه در طول این سال ها اسامی مختلفی داشته هست.

وی دنبال کرد: این دانشگاه در بدو ایجاد، مدرسه ملی عالی سینما و تلویزیون اسم داشت و پس از انقلاب مرکز تعلیم سازمان رادیو و تلویزیون اسم گرفت. چندی بعد هم به دانشکده صداوسیما تبدیل گردد و از سال ۶۱ دانشجو گرفت.

اسفندیاری با اشاره به اینکه هنرمندان و فعالین رسانه ای زیادی از این دانشگاه فارغ التحصیل شده اند، توضیح داد: در این سال ها نسل های مختلفی از هنرمندان سینما و تلویزیون از این دانشگاه فارغ التحصیل شده اند و ما روز ۲۰ اسفند ۹۶ برای نخستین بار در این دانشگاه مراسم ۴۸ سالگی آن را برگزار کردیم و از دانشجوهای و مسئولان و کارمندان نمونه دانشگاه هم تجلیل گردید.

وی افزود: ان شاءالله هر سال ۲۰ اسفند این مراسم را برگزار می نماییم و دو مرتبه هم تجلیل از چهره های این دانشگاه را در برنامه هایمان خواهیم داشت.

رییس دانشگاه صداوسیما با اشاره به مراسم رونمایی از عکس ها دانش آموختگان این دانشگاه در ۲۰ اسفند که با حضور عبدالعلی علی عسکری رییس صدا و سیما برگزار گردید، اظهار کرد: در این مراسم از دیوار مشاهیر دانشگاه رونمایی گردید که تصویرهایی از ۵۶ نفر از دانش آموختگان این دانشگاه بر آن انتصاب شده هست. ..

وی در انتهاء گفته بود: دیوار مشاهیر همچنان در حال تکمیل شدن هست و هر بار اشخاص ممتاز و چهره های تازه ای که از این دانشگاه فارغ التحصیل شده اند به آن اضافه می گردند.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=91573

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.