تاریخ ارسال : ۲۰ فروردین ۱۳۹۷ ساعت : ۰۰:۱۵ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

ذوالنور: ایجاد فضای رقابتی و خارج شدن از انحصار، راهکار ارتقاء کیفیت خودروهای داخلی هست

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از ایسنا، منطقه شهر قم، به نقل از ارتباطات عمومی شرکت شهرک های صنعتی شهر قم، حجت الاسلام والمسلمین ذوالنور در دیدار مدیرعامل و معاونین شرکت شهرک های صنعتی استان اضافه کرد: یکی از راه های ارتقا کیفیت خودروهای کشور ایجاد فضای رقابتی و خارج شدن خودروسازی از انحصار هست.

وی با بیان این که میتوان با جذب سرمایه گذار بیگانه در صنعت خودروسازی، فضای رقابتی را برای ارتقاء کیفیت به وجود آورد، گفت: شهرک های صنعتی استان شهر قم زیرساخت های لازم را برای جذب سرمایه گذار بیگانه برای تولید خودروی باکیفیت که در کنار توسعه و رونق قطعه سازی و بومی سازی صنعت خودرو بتوانند اشتغال زایی پایداری را فراهم کنند، دارد.

نماینده مردم شهر قم در مجلس تصریح نمود: لازم هست تسهیلات و خدمات مخصوصی را در استان و کشور برای جذب سرمایه گذار بخش خصوصی جهت ایجاد زیرساخت های تولید و ارتقاء کیفیت و امنیت خودروها مد نظر داشته باشیم و با توجه به سرمایه گذاری بیگانه در شرایط خاص نیز میتوان از بروز مشکل در بخش های متفاوت جلوگیری نمود.

حجت الاسلام ذوالنور با تاکید بر این که میتوان از تجربیات سایر کشورها در این بخش بهره برد، اضافه کرد: کشوری مثل روسیه توانسته هست با سیاست های اصولی، ضمن برطرف احتیاج تولید خودروی کشور، اشتغال زایی و صنعت های منسوب به خودرو را در این کشور توسعه دهد.

امیر طیبی نژاد، مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی شهر قم نیز در این دیدار با اشاره به مشکلات مراجع آبی در استان و علاوه بر این احتیاج کم صنعت به آب، گفت: با توجه به ظرفیت پایین قسمت آب بخش صنعت، شاهد ایجاد اشتغال زایی و قسمت بالای تولید و درآمد استان در این بخش هستیم.

وی اضافه کرد: اعتقاد داریم صنعت در استان شهر قم جایگزین شایسته ای برای بخش کشاورزی و بخصوص بخش های آب بر آن هست.

انتهای پیام


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=95130

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.