تاریخ ارسال : ۰۵ خرداد ۱۳۹۵ ساعت : ۲۳:۵۱ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

ذوق‌زدگی رادیو اسرائیل از پیوند فائزه هاشمی با بهائیت

رادیو رژیم صهیونیستی رسما از اقدام فائزه هاشمی در ملاقات با یکی از سران بازداشتی شبکه بهائیت ستایش کرد.
به گزارش شلمچه نیوز، این رادیو ابتدا از قول فرنوش رام دختر عماد رام (عضو شورای مقاومت وابسته به سازمان تروریستی منافقین) فاش کرد که عماد رام بهایی بوده است. این اذعان به نوبه خود پیوند عمیق بهائیت و منافقین را که از عوامل راه‌اندازی حرمت‌شکنی در روز عاشورای سال ۸۸ بود، بیشتر آشکار می‌کند. برخی عناصر دستگیرشده در آن حرمت‌شکنی، بهایی یا عضو سازمان منافقین بودند اما میرحسین موسوی همانها را مردمان خداجو خطاب کرد.
رادیو اسرائیل از قول فرزند عضو مشترک منافقین و بهائیت می‌نویسد: فائزه رفسنجانی یکی از پنج فرزند اکبر هاشمی رفسنجانی، ظاهرا سال‌هاست که سنخیت چندانی با دیدگاه‌های پدرش ندارد و این را عملا نشان می‌دهد و کارهایی می‌کند که به مذاق بابایش هم خوش نمی‌آید. پدرش مدعی شده که فائزه بخاطر ملاقات با بانو کمال‌آبادی مرتکب اشتباه «گرانبار» شده که باید آن را جبران کند. رفسنجانی سالها سعی داشت که خودش را امیرکبیر نظام معرفی  کند. راستی از یاد نباید برد که این امیرکبیر بود که دستور تیرباران «باب»‌را داد و امیرکبیر بود که اول بار بها‌ءالله را به تبعید عراق فرستاد.
رادیو اسرائیل افزود: دختر رفسنجانی، هم در جواب پدر و هم در جواب دیگر حمله‌کنندگان بخاطر حضورش در خانه بانو کمال‌آبادی، گفته این تهاجمات «مهم نیست و به این نتیجه رسیده که باید هزینه داد.»
رادیو اسرائیل با اشاره به قرار گرفتن مقر بهائیت در سرزمین‌های اشغالی فلسطین گفت: بهاءالله به پیروان خود رهنمود داده بود در شهرهایی که هستند ساختمانی زیبا و شکیل بسازند تا نام خداوند در آن تقدیس شود. اسرائیل امروزی سپاسگزار است که بهائیان زیباترین ساختمان‌ها و امکانات و باغ خیره‌کننده و ساده بهائیت را در مرکز خود در حیفا درست کرده‌اند.

کیهان


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=17468

برچسب ها:
, ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.