تاریخ ارسال : ۱۹ خرداد ۱۳۹۵ ساعت : ۲۲:۴۴ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

ذوق زدگی فعال ضدانقلاب از اظهار لطف رئیس دولت اصلاحات +فیلم

اظهار لطف رئیس دولت اصلاحات به برخی افراد ضدانقلاب و ضددین، موضوعی است که حتی بعضا تعجب خود آنان را در پی داشته است.

به گزارش شلمچه نیوز، ساختارشکنی‌های افراطیون اصلاحات در سال های گذشته بحث های فراوانی را بوجود آورده؛ اما آنچه حساسیت ویژه ناظران را برانگیخته، اقدامات برخی دولتمردان اصلاحات در زمان حضور در مسند قدرت بوده است.

در این میان اظهار لطف رئیس دولت اصلاحات به برخی افراد ضدانقلاب و ضددین که بارها از سوی وی تکرار شده است، موضوعی است که حتی بعضا تعجب خود ضدانقلاب را در پی داشته است.

 

علیرضا نوری زاده، فعال ضدانقلاب، در شبکه ایران فردا بعد از تعریف و تمجید از رئیس دولت اصلاحات خاطره ای را از دیدارش با وی تعریف می کند که در آن به محبت های نامبرده به خود اشاره کرده است.

 

وی می گوید: «یک مورد را برای شما می گویم که برای خود من شگفتی آور بود! در پاریس در قصر مارینی فقط من و صادق صبا (رئیس سابق بخش فارسی بی بی سی) از روزنامه نگاران ایرانی بودیم و بقیه خارجی بودند. آقای خاتمی در برابر دوربین صدا و سیما و شمار دیگری که آنجا بودند آمد جلو و با من روبوسی کرد و اظهار لطف و محبت کرد به بنده که یک ضد انقلاب هستم.»

 

نوری زاده می افزاید: «آقای خاتمی همین رفتار را در نیویورک هم داشت. در صبحانه ای که به روزنامه نگاران خارجی داد، بنده هم با اتفاق ایرج گرگین حضور داشتیم و آقای ابطحی (رئیس دفتر محمد خاتمی و از محکومین فتنه ۸۸) در آنجا به ما محبت می کرد.»

 

 

 

 

علیرضا نوری زاده که خود را یک “ضد انقلاب” معرفی می کند، بارها سابقه اهانت به مقدسات اسلام و شیعه را در کارنامه خود دارد و در برنامه های خود، به بیان نظرات بی ربط و شبهه افکنی در مورد اهل بیت (ع) می پردازد.

 

وی که به سبب ایجاد شبکه سعودی “ایران فردا” دارای مناسبات بسیاری با آل سعود و شبکه های وهابی می باشد، در یکی از برنامه های خود به شبهه افکنی در مورد شفاعت اهلبیت و موضوع شفا پرداخته است که این خود نشانه ای از تفکرات وهابی گونه وی دارد.

 

 

 

 

جام نیوز

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=18397

برچسب ها:
, , ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.