تاریخ ارسال : ۰۳ مهر ۱۳۹۵ ساعت : ۱۶:۰۶ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

رئیسی ارائه کیفرخواست حقوقی علیه منافقین را خواستار شد

تولیت آستان قدس رضوی با ابراز تأسف از اینکه در کشور کمتر به جریان نفاق پرداخته شده است، گفت: باید منافقین را مفتضح کرد و آن‌ها را به چالش کشاند؛ چرا که ما در موضع حق هستیم.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین ابراهیم رئیسی در دیدار با سیدمحمد جواد هاشمی‌نژاد، دبیرکل و هیئت موسس بنیاد هابیلیان، پرداختن به جریان نفاق و ضرورت مبارزه با آن را امری اجتناب‌ناپذیر توصیف و تأکید کرد: باید کیفرخواست حقوقی علیه منافقین ارائه شود. چنانکه امام خمینی(ره) می‌فرمودند: «مباشر و معاون در ترور، حکم معاند و محارب را دارد.»

وی در ادامه تشکیل مجموعه هابیلیان را که یادآور و پیگیر جنایت‌های منافقین است، امری مبارک توصیف کرد و ضمن ضروری‌خواندن وجود چنین نهادی در کشور بیان کرد: وجود این مجموعه از امور واجب است؛ چرا که باید نسل فعلی و آینده شاهد تاریخ پربار انقلاب باشند و از این رو نیاز است که مردم با شهدای ترور آشنا شوند.

رئیسی افزود: با توجه به مواضع دشمن در قبال ما، ما باید از حقوق خودمان دفاع کنیم چراکه تعداد ۱۷۰۰۰ شهید ترور، تعداد کمی نیست. شهدای ترور و از جمله شهید هاشمی‌نژاد از مؤثرترین افراد انقلاب بودند. می‌توان گفت که شهید هاشمی‌نژاد قبل از انقلاب با انکر منکرات می‌جنگیدند و بعد از انقلاب نیز برای تثبیت نظام مبارزات بسیاری کردند.

وی در ادامه منافقین را آمریکایی محض خواند و افزود: منافقین کریه‌ترین چهره را از خود نشان دادند و بزرگوارانی چون شهید هاشمی‌نژاد درباره منافقین حساسیت داشتند و می‌دانستند آن‌ها منافقند از این‌رو روشنگری و بصیرت‌آفرینی از سوی بنیاد هابیلیان تاثیرگذار است.

تولیت آستان قدس رضوی هم‌چنین بر ضرورت شناخت جریان‌های نفوذ در کشور تأکید کرد و گفت: باید نفوذ را به عنوان مسئله‌ای مهم موردتوجه قرار دهیم. درباره نفوذ و اینکه بستر و زمینه ترور از کجا به وجود می‌آید، باید کار کنیم و در این خصوص باید سعی شود تا نمایشگاهی برپا شود چرا که ما از نفاق بی‌نقاب ضربه نخورده‌ایم بلکه از نفاق با نقاب اسلام ضربه سختی خورده‌ایم. هم‌چنین باید یاد شهدای ترور را گرامی داشت و بصیرت‌آفرینی کرد.

وی در ادامه غرب را پناهگاه تروریست‌ها دانست و عنوان کرد: پناهگاه تروریست‌ها مغرب زمین است و آن‌ها در کشور ما چهره‌های شاخصی را به شهادت رساندند.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=25772

برچسب ها:
, ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.