تاریخ ارسال : ۲۳ اسفند ۱۳۹۴ ساعت : ۱۸:۳۵ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

رئیس جمهور دودستگی بین مردم یزد ایجاد کرد

سید ناصر محمدی رییس مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران

رئیس دفتر شورای نگهبان یزد با بیان این که اجازه نمی‌دهیم نام یزد از حسینیه ایران به پایگاه اصلاحات تغییر یابد، گفت: رئیس جمهور در سخنانش دودستگی بین مردم یزد ایجاد کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدناصر محمدی بعد از ظهر امروز در اجتماع برگ فاطمیون یزد با تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا(س)، اظهار داشت: زندگانی حضرت زهرا(س) برای ما بهترین الگو است.

وی با تاکید بر اینکه باید سیره و ویژگیها و شاخصه‌های زندگانی حضرت فاطمه زهرا(س) در جامعه به ویژه نسل جوان و نوجوان ترویج یابد، گفت: مردم ایران و یزد علاقه زیادی به خاندان عصمت و طهارت دارند و این علاقه روز به روز بیشتر و بیشتر می‌شود.

رئیس دفتر شورای نگهبان یزد خاطرنشان کرد: زندگانی آن حضرت کوتاه ولی سراسر خیر و پرکت بود و ایشان تاثیر بسیار زیادی در توسعه و موفقیت اسلام داشته دارند.

محمدی تاکید کرد: دوران زندگی حضرت  فاطمه زهرا(س) به سه دوره پیش از ازدواج با حضرت علی(ع)، پس از ازدواج و دوران ۹۵ روزی است که پس از رحلت پیامبر اکرم(ص) طی شد.

وی با بیان این مطلب که دشمنان اسلام پس از رحلت پیامبر(ص) کاری کردند که اقدامات ضد اسلامی در درون جامعه نمایان شود، گفت: پس از پیامبر(ص) دشمنان پوسته جامعه را اسلامی ولی درون آن را با مواردی از جمله اختلاف طبقاتی همراه کردند و حضرت زهرا(س) هم به همین دلیل پس از پدر دست به اعتراض زدند.

رئیس دفتر شورای نگهبان در یزد با تاکید بر اینکه انحراف زمینه ایجاد مشکلات فراوانی در جامعه اسلامی را فراهم می‌کند، گفت: راهنمای ما سخنان رهبری است و اگر به سخنان رهبری به عنوان راهنما توجه داشته باشیم، از مسیر خود منحرف نمی‌شویم.

محمدی به سفر رئیس جمهور به استان یزد اشاره کرد و گفت: رئیس جمهور، رئیس جمهور همه مردم حتی کسانی که به وی رای ندادند است و باید بین مردم همبستگی ایجاد کند.

وی خاطرنشان کرد: متاسفانه با وجود اینکه کشور ما نیاز به همبستگی و وحدت دارد ما می بینیم که رئیس جمهور در سخنان خود دو دستگی ایجاد کرد.

رئیس دفتر شورای نگهبان در یزد افزود: رئیس جمهور به جای اینکه اینکه به مردم بگوید به دنبال رفع مشکلات شما هستیم، مواردی بیان می کند که نشان از تلاش برای رفع حصر سرانه فتنه دارد.

رئیس دفتر شورای نگهبان یزد ادامه داد: یزد پایگاه هیچ حزب خاصی نیست بلکه یزد دارالعباده، دارالعلم، و حسینیه ایران است و اجازه نمی‌دهیم که نام یزد را از حسینیه ایران به پایگاه اصلاحات تغییر دهند.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=13057

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.