تاریخ ارسال : ۰۱ اسفند ۱۳۹۴ ساعت : ۰۲:۰۵ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

رئیس شورای اسلامی مازندران: پیشکسوتان سرمایه اصلی ورزش کشورمان هستند

به گزارش شلمچه نیوز از ساری، سید کمال آقامیری رئیس شورای اسلامی استان مازندران در دیدار با عبدالحمید باقری یکی از حریفان غلامرضا تختی دیدار و از این پیشکسوت کشتی به پاس سال ها فعالیت در امر سازندگی کشتی گیران این دیدار قدردانی کرد . برپایه این گزارش آقامیری در این دیدار با اشاره به اینکه پیشکسوتان سرمایه های ورزش کشور هستند ، گفت: همواره باید در پاسداشت مقام و جایگاه آنها تلاش کوشا بود.

۰۲(۱۱)

آقامیری با بیان اینکه پیشکسوتان اعتبار جامه و ورزش هستند ، افزود: مردم همواره احترام زیادی برای قشر پیشکسوت ورزش کشور قائل بوده و هستند ، تصریح کرد: باید به پیشکسوت احترام گذاشته شود تا ورزش همچنان مسیر رشد و تعالی خود را با بهره‌گیری از تجربه این عزیزان ادامه دهد

رئیس شورای اسلامی مازندران خاطر نشان کرد: دراسلام، توصیه ها وسفارش های زیادی نسبت به ارج نهادن به پیشکسوتان وجود دارد و برهمین اساس هرنسلی نسبت به احترام و تقدیر از پیشینیان خود یک وظیفه شرعی و عرفی برعهده دارد.

برپایه این گزارش گفتنی است عبدالحمید باقری سالیان سال سرمربی تیم کشتی آزاد مازندران قبل از انقلاب اسلامی بود و سه سال متوالی نماینده مازندران در مسابقات قهرمانی کشتی پهلوانی کشور بود.

 

 

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=11720

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.