تاریخ ارسال : ۱۲ آبان ۱۳۹۴ ساعت : ۱۱:۲۷ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

رئیس قوه قضائیه وارد مازندران شد/ تشریح جزئیات سفر


رئیس دستگاه قضا صبح سه شنبه همراه با مسئولان قضائی وارد استان مازندران شد.

آملی لاریجانی

 

به گزارش شلمچه نیوز،  آیت الله صادق آملی لاریجانی صبح امروز با هیئت همراه وارد فرودگاه ساری شد و مورد استقبال امام جمعه و رئیس دادگستری استان مازندران قرارگرفت.

دادستان کل کشور، رئیس دیوان عدالت اداری، رئیس سازمان قضائی نیروهای مسلح، رئیس سازمان ثبت اسناد کشور، رئیس سازمان زندان ها، حفاظت اطلاعات، رئیس سازمان پزشکی قانونی کشور، معاون اول قوه قضائیه، دادستان انتظامی قضات و رئیس دیوانعالی کشور، آیت الله آملی لاریجانی را در این سفر همراهی می کنند.

رئیس قوه قضائیه در این سفر علاوه بر بررسی مسایل قضائی استان مازندران و آشنایی نزدیک با عملکرد دادگستری استان، با اقشار مختلف مردم، خانواده شهدا، جانبازان، روحانیون و ایثارگران دیدار و در جمع آنها سخنرانی خواهد کرد.

همچنین دیدار با نخبگان حوزوی و دانشگاهی استان از دیگر برنامه‌ های رئیس قوه قضائیه در این سفر است. در  این سفر هیئت بلند پایه قضائی به استان مازندران، تعدادی از مسئولان عالی قضائی به نمایندگی از رئیس قوه قضائیه با حضور در شهرستان ها و مساجد مرکز استان ضمن دیدار با مردم، در جمع قضات، مسئولان و کارکنان دستگاه قضائی شهرستان های استان نیز حاضر خواهند شد و به بررسی مشکلات قضائی مناطق خواهند پرداخت.

به گزارش مهر، در پایان این سفر سه روزه، جلسه مسئولان عالی قضائی نیز برای بررسی وضعیت قضائی در استان مازندران تشکیل می شود.

مهر


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=4804

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.