تاریخ ارسال : ۲۵ آبان ۱۳۹۶ ساعت : ۰۹:۲۲ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

راز مقاومت انقلاب اسلامی عاشورایی بودن آن است

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرنگار مهر، سردارغلام عسگر کریمیان شامگاه روز گذشته چهارشنبه در پنجمین شب خاطره دفاع مقدس که به همت حوزه هنری آذربایجان شرقی و با حضور یادگاران دوران هشت سال دفاع مقدس این خطه برگزار گردید، گفت: انقلاب ما ناشی از فرهنگ عاشورایی هست و به همین خاطر این انقلاب توقف ناپذیر است.

وی دنبال کرد: ما در نسل چهارم انقلاب نیز شاهد مشتاقان شهید شدن و ایثار هستیم که مثال آن ها شهید وحید فرهنگی هست که با خون خود، فرهنگی های بسیاری را می پرورانند.

وی با با اعتبار خواندن نشست ها شب خاطره گفت: هر راوی در عرصه دفاع مقدس، در حقیقت ادامه دهنده رسالت رزمندگان دوران دفاع مقدس است.

وی در همین خصوص تاکید کرد: از آنجا که هر صحبتی در قالب هنر پایدار و جاودانه می شود، ضروری هست هنرمندان بیش تر در راستای دفاع مقدس فعالیت کرده و آثار مکرری در این حوزه خلق کنند.

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرنگار مهر، سردارغلام عسگر کریمیان شامگاه روز گذشته چهارشنبه در پنجمین شب خاطره دفاع مقدس که به همت حوزه هنری آذربایجان شرقی و با حضور یادگاران دوران هشت سال دفاع مقدس این خطه برگزار گردید، گفت: انقلاب ما ناشی از فرهنگ عاشورایی هست و به همین خاطر این انقلاب توقف ناپذیر هست. جنس انقلاب ما عاشورایی هست و به همین خاطر پایدار خواهد بود.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=74669

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.