تاریخ ارسال : ۱۸ آبان ۱۳۹۶ ساعت : ۱۱:۱۷ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

راهپیمایی اربعین باعث افزایش قدرت اسلام در جهان شده است

سرهنگ حمید دامغانی در گفتگو با خبرنگار مهر، از اربعین به عنوان بزرگترین اجتماع و راهپیمایی مذهبی و میلیونی در دنیا یاد کرد و گفت: برپایی باشکوه مراسم اربعین باعث افزایش قدرت نرم اسلام در جهان شد که این مدیریت جهانی وحدت بین مسلمانان را تقویت می کند.

وی افزود: اجتماع میلیونی مردم در راهپیمایی اربعین به کسانی که به ایجاد تفرقه در بین مسلمانان دل بسته و به نا امنی ها دامن می زنند این پیام را می دهد که راه کج آنها به سر منزل مقصود نخواهد رسید.

پیاده روی اربعین باعث ایجاد دلگرمی بین مسلمان می شود

فرمانده سپاه ناحیه شاهرود با بیان اینکه پیاده روی اربعین باعث ایجاد دلگرمی بین مسلمان می شود، ابراز داشت:این مانور و رژه عظیم ضمن اعلام وفاداری و ارادت نسبت به ساحت سید الشهدا(ع) اقدامات ضد لشری گروه های تکفیری و دشمنان اهل بیت را نیز خنثی می کند.

دامغانی بهترین نوع امنیت را برخواسته از دل مردم برشمرد و تصریح کرد: اربعین فرصتی برای خودسازی است لذا افراد با هر نیت و تفکری که در این مراسم شرکت می کنند باید حضور آن ها با محوریت امام حسین(ع) وحدت و همدلی را بین طیف های مختلف تقویت کند.

وی افزود: قرآن و سنت اهل بیت بهترین الگوهای جهان اسلام به شمار می روند که با استناد به آن ها اجازه نمی دهیم غرب برای مسلمانان نسخه بنویسد لذا با حضور گسترده خود در مراسم اربعین به جهان اثبات می کنیم که در برابر هر ابر قدرتی که بخواهد به اسلام تعدی کند، خواهیم ایستاد.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=73970

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.