تاریخ ارسال : ۱۵ تیر ۱۳۹۶ ساعت : ۱۵:۱۱ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

راه‌اندازی کنارگذر انزلی ۱۷ سال طول کشیده/ بحران اشتغال جوانان را دریابیم

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم از رشت, حجت‌الاسلام والمسلمین محمدمهدی افتخاری ظهر امروز در جلسه شورای اداری استان گیلان اظهار داشت: توسعه اقتصادی گیلان توسعه همه شهرها را به‌همراه دارد و اگر هم‌دلی و هم‌زبانی بین نمایندگان باشد همه از توسعه بهره می‌برند.

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه باید بحران اشتغال جوانان را دریابیم ابراز داشت: نبود فکر درست اشتغال‌زایی حلقه مفقوده مشکلات موجود در کشور است.

سواحل استان گیلان متولی ندارد

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی نیز در این جلسه اظهار داشت: با توجه به موقعیت جغرافیایی گیلان باید به کشاورزی توجه ویژه‌ای داشته باشیم.

مهرداد لاهوتی با اشاره به اینکه تعرفه ابریشم در سال ۸۱ حدود ۵۱ درصد بود بیان کرد: تعرفه ابریشم اکنون ۱۵ درصد شده و همچنین در برنج و چای اقدامات خوبی در گیلان انجام شده است.

وی تصریح کرد: مطابق قانون ششم توسعه برای حل مشکل پسماند، دولت باید با کمک بخش خصوصی معضل را حل کند و حتماً باید برای بخش خصوصی نرخ تضمینی مناسب مصوب کنیم.

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه گیلان ۲۹۰ کیلومتر ساحل دارد خاطرنشان کرد: سواحل گیلان متولی ندارد و در قانون برنامه پنجم توسعه مصوب کردیم سازمان عمران و سواحل تشکیل شود.

 احداث کنارگذر انزلی ۱۷ سال طول کشیده است

نماینده مردم بندر انزلی در مجلس شورای اسلامی نیز در این جلسه اظهار داشت: تالاب انزلی وضعیت خوبی ندارد و سالانه ۵۰۰ هزار تن رسوب به تالاب انزلی وارد می‌شود.

حسن خسته‌بند با تاکید بر اینکه تالاب انزلی تنها مربوط به گیلان و ایران نیست گفت: این تالاب مربوط به جامعه جهانی است و سالانه ۴۰ میلیون مسافر به گیلان می‌آیند که ۹۰ درصد آن‌ها به انزلی ورود می‌کنند.

نماینده مردم بندر انزلی در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه احداث کنارگذر انزلی ۱۷ سال طول کشیده است تصریح کرد: این کنارگذر متعلق به کل کشور است و باید هرچه سریع‌تر راه اندازی شود.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=55791

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.