تاریخ ارسال : ۲۹ شهریور ۱۳۹۵ ساعت : ۲۲:۵۹ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

راه اندازی تلگرام و صفحه اینستاگرام «حجت الاسلام والمسلمین جعفر ناصری»

این کانال، با هدف اطلاع رسانی به روز و دقیق از، اخبار، نگاه و مباحث اخلاقی مطرح شده توسط ایشان راه اندازی گردیده است.

img_28721

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بنیاد هاد، کانال رسمی تلگرام و صفحه اینستاگرام «حجت الاسلام والمسلمین جعفر ناصری»، با هدف اطلاع رسانی به روز و دقیق از نگاه و مباحث اخلاقی مطرح شده توسط ایشان، با رویکرد اشاعه فرهنگ اسلام ناب در میان اقشار متنوع جامعه شروع به کار کرد.

گفتنی است که علاقه مندان برای عضویت در تنها کانال رسمی تلگرام «حجت الاسلام والمسلمین جعفر ناصری»، می­توانند با ورود به نشانی اینترنتیhttps://telegram.me/joinchat/Ac2NBDvAMQYWLfO-R_QeYwیاجستجویعبارت @Nasery_irدر اپلیکیشن تلگرام و انتخاب گزینه Join اقدام نمایند.

مخاطبان عرب زبان تلگرام نیز با ورود به نشانی اینترنتی https://telegram.me/nasery_arabic می توانند از مطالب اخلاقی- تربیتی این کانال به زبان عربی استفاده نمایند.

همچنین برای دنبالکردن تنها صفحه رسمی اینستاگرام ایشان، در اپلیکیشن اینستاگرام خود عبارت Nasery_ir را جستجوو یا وارد نشانی اینترنتیhttps://www.instagram.com/nasery_ir/گردند.

خاطرنشان می شود که «حجت الاسلام والمسلمین جعفر ناصری»، فرزند «آیت الله محمد ناصری اصفهانی» و متولی بنیاد علمی- فرهنگی هاد است که نظارت بر مرکز تخصصی اخلاق حوزه علمیه در قم و اصفهان، پژوهشکده اخلاق و تربیت اسلامی قم، مدرسه عالی فقه دارالهدی قم، مدرسه عالی فقه صاحب الزمان(عج) اصفهان، حوزه علمیه صاحب الزمان اصفهان(عج) را عهده دار است.

ایشان در فقه و اصول، در درس بزرگانی مانند آیت‌الله مرعشی نجفی(ره)، آیت‌الله فاضل لنکرانی(ره)،آیت‌الله سید محمد روحانی(ره)، آیت‌الله وحید خراسانی(حفظه‌الله)، آیت‌الله مظاهری(حفظه‌الله)بهره جست و در عرصه اخلاق و تربیت نیز از محضر عرفایی مانند مرحوم آیت‌الله بهاءالدینی، مرحوم آیت‌الله بهجت و به ویژه مرحوم آیت‌الله سید عبدالکریم کشمیری استفاده نمود.

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=25472

برچسب ها:
, , ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.