تاریخ ارسال : ۲۳ دی ۱۳۹۶ ساعت : ۰۷:۴۲ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

رحیمی: تحولات مقررات کشتی دوام نخواهد داشت

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از مشرق، ، حسن رحیمی، عضو تیم ملی کشتی آزاد کشورمان در مورد آخرین شرایط خود و اردوهای تیم ملی گفت: تا به حال ۲ اردو شرکت کرده ام و زیادتر در اردوی قبل تمرکزم روی معالجه زانویم بود. در این اردو هم شرایطم تقریباً خوب هست و اندک اندک با بچه ها تکنیک ها و شرایط فنی را دنبال می نمایم.

وی در مورد شرایط کلی کشتی کشورمان گفت: شرایط کشتی کشورمان خدا را سپاس خیلی خوب هست. عده ای جوان به تیم ملی وارد گردیده اند و در حال جایگزینی بزرگان می باشند. شرایط خیلی خوبی هست، ما مسابقات آسیایی و جهانی را در پیش داریم که احتمالا خودم در مسابقات جام جهانی کشتی می گیرم ولی باید بازهم نگاه کنیم در مورد من ریاست فدراسیون و کادر فنی چه تصمیمی می گیرند و برای حضور در کدام مسابقه من را انتخاب می نمایند.

عضو تیم ملی کشتی آزاد در خصوص پوست اندازی کشتی کشورمان اضافه کرد: در نهایت از قدیم تا بوده، همین بوده و کشتی پوست اندازی کرده هست. جوان هایی که به اردوها آمده اند، جوان های خیلی خوب و لایقی می باشند و توان دارند جایگزین بزرگان کشتی ما باشند، البته باید نگاه کنیم چه شرایطی پیش می آید و چه نتایجی می گیرند.

رحیمی در مورد بازی های آسیایی اندونزی گفت: کشتی آزاد و فرنگی ما همیشه در مسابقات متفاوت مدال های بسیاری را اکتساب کرده هست. کشتی گیران همیشه سخت کوشش کرده اند تا با مدال هایی که در مسابقات متفاوت ازجمله مسابقات جهانی، المپیک و آسیایی، به دست می آورند دل مردم را شاد کنند. کشتی گیران ما خیلی زحمت می کشند.

عضو تیم ملی کشتی آزاد در خصوص عوض شدن مقررات از سوی اتحادیه جهانی کشتی عنوان نمود: این تحولات برای همه کشتی گیران و کشورها هست. ولی من فکر نمی کنم این شرایط دوام بیاورد، چون شرایط خیلی سنگینی شده هست. خب ! این شرایط خیلی شرایط دشواری هست، نمی دانم به چه سبب این تصمیم را گرفته اند. ان شاءالله شرایط خوب تر گردد. البته هر شرایطی که باشد، منحصرا برای تیم ایران نیست، لکن برای همه کشور ها و همه کشتی گیران هست، ولی در این تحولات مقررات یکسری ها اذیت می گردند و یکسری ها آسیب خواهند دید، به طور مثال خود من نمی دانم که در ۵۷ کیلوگرم کشتی بگیرم یا ۶۱ کیلوگرم و الان به سبب اینکه مدتی تمرین نکرده ام، وزن کاذبی دارم و زیر پوستم آب جمع شده و اندکی وزنم بالا آمده هست، ولی وقتی که تمرین می نمایم وزنم عوض شدن می کند. البته با این شرایط فکر می کنم  باید یک وزن بالاتر کشتی بگیرم.

ملی پوش کشتی کشورمان در انتهاء افزود: همه کشورها در حال پیشرفت در کشتی می باشند و زحمت بسیاری می کشند، ما نیز زحمات بسیاری می کشیم و هدفمان موفقیت در بازی های آسیایی هست، امیدوار هستیم در این مسابقات هم مشابه دفعات قبلی افتخارآفرینی کنیم و مدال های خوبی به دست آوردیم.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=83070

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.