تاریخ ارسال : ۰۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت : ۲۳:۰۸ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

ردپای هدایتی در برگه ای که باعث محرومیت پرسپولیس شد

طاهری از پرسپولیس جدا شد در حالی که هنوز وضعیت این تیم در رابطه با پرونده طارمی مشخص نیست. حالا پرسپولیس بدون مدیرعامل مانده و چندین و چند پرونده در رابطه با طارمی و محرومیت باشگاه از نقل و انتقالات در جریان است.

 

به گزارش به گزارش شلمچه نیوز، در این وضعیت سردرگم پرسپولیس حالا محرومیت این تیم مقصر جدیدی پیدا کرده است. حسین هدایتی. عبدالصمد ابراهیمی وکیل مهدی طارمی که از ابتدای شروع این پرونده حرف‌های متفاوتی زده در آخرین صحبت‌هایش حسین هدایتی را به عنوان مقصر محرومیت پرسپولیس معرفی کرده است. مدرک او هم برگه‌ای است که ادعا کرده مسئولان باشگاه ریزه‌اسپور از آن علیه پرسپولیس استفاده کرده‌اند: «در این سند مبلغ یک میلیارد و ١۵٠ میلیون تومان به نام  “باشگاه پرسپولیس” بابت مهدی طارمی منظور شده بود. دقیقا به نام پرسپولیس و نه به نام طارمی. وکلای ریزه اسپور این سند که با سربرگ استیل آذین در رسانه‌های رسمی منتشر شده بود را در کنار عکس‌های تیم پرسپولیس که نام استیل آذین پشت لباس‌ها وجود داشت را به فیفا دادند و گفتند پرسپولیس از طریق اسپانسر خود (استیل آذین) هم به طارمی پول داده پس قرارداد آن‌ها با طارمی کمتر از قرارداد با ریزه نبوده. این سند دردسر زیادی ایجاد کرد. حالا هم در مرحله CAS ترجمه مصاحبه حسین هدایتی را ارائه داده‌اند و می‌گویند اگر پرسپولیس دخالتی در موضوع نداشته چگونه اسپانسر باشگاه مدعی است برای فسخ با ریزه اسپور به طارمی پول داده؟»

اگر صحبت‌های ابراهیمی صحت داشته باشد، یعنی وکلای باشگاه پرسپولیس در دادگاه قصد داشتند با استناد به این که مبلغ قرارداد طارمی با پرسپولیس پایین‌تر از مبلغ قرارداد او با باشگاه ریزه‌اسپور است خود را از اتهام تطمیع این بازیکن تبرئه کنند. مسئولان باشگاه ترکیه‌ای اما با نشان دادن این سند ثابت کردند که مبلغ قرارداد طارمی با پرسپولیس یک میلیارد بیشتر از چیزی است که در باشگاه ثبت شده  و به همین دلیل پرسپولیسی‌ها مهاجم تیمشان را تطمیع کرده‌اند.

 

منبع؛ سایت نود


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=75730

برچسب ها:
, ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.