تاریخ ارسال : ۳۰ فروردین ۱۳۹۵ ساعت : ۲۲:۰۶ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

رد صلاحیت گسترده در انتخابات فدراسیون فوتبال!

در حالیکه امروز علیرضا اسدی،‌ دبیرکل فدراسیون فوتبال اعلام کرد که هنوز درباره تایید صلاحیت ها خبر رسمی منتشر نشده و همه چیز در حد گمانه زنی است اما خبرگزاری قوه قضاییه از رد صلاحیت گسترده در انتخابات فدراسیون فوتبال خبر داد.

به گزارش شلمچه نیوز، خبرگزاری قوه قضاییه(میزان)، خبر داده که صلاحیت ۲۵ نامزد در پست‌های مختلف مانند ریاست کمیته داوران و کمیته حقوقی فدراسیون فوتبال احراز نشده است. البته این خبرگزاری نوشته که شنیده ها حاکی از آن است که ۲۵نفر رد صلاحیت شده اند. حتی این خبرگزاری به نامهایی مثل احمد رضا براتی، هدایت ممبینی، علی خسروی، مسعود مرادی و میرشاد ماجدی اشاره کرده که از جلمه افرادی هستند که برای حضور در انتخابات فدراسیون فوتبال برای عضویت در هیئت رئیسه رد صلاحیت شده اند. به غیر از اینها شنیده شده شهاب جهانیان،‌ عباسی مدیرعامل تراکتورسازی و بیت الله رضایی مدیرعامل سایپا هم در میان رد صلاحیت شدگان هستند. در واقع علاوه بر شهاب الدین عزیزی خادم، حالا ۲۵ نامزد دیگر رد صلاحیت شده اند تا از ۴۹ کاندیدای ثبت نام شده ، ۲۶ نفر رد صلاحیت شود.

با برخی از کسانی که گفته می شود رد صلاحیت شده اند تماس گرفتیم و آنها اعلام کردند که تا زمان اعلام تجدیدنظرها و پیگیری شکایتهایشان مصاحبه نمی کنند و البته از علیرضا اسدی دبیرکل کنونی فدراسیون فوتبال به شدت گله مند بودند. برخی انتقادهای تدی درباره عملکرد اسدی در حوزه تیم ملی، کی روش و ماجرای دیپلماسی عربستان انجام می دادند و می گفتند که چرا اعضای کنونی هیات رئیسه فدراسیون نسبت به این اتفاقها واکنش نشان نمی دهند. البته باید دید علیرضا اسدی برای رد صلاحیت به چه آیین نامه و اساسنامه ای اتکا کرده است.

در حالیکه اسدی می گوید که به صورت رسمی چیزی اعلام نشده اما امروز صبح خبر آمد که عزیزی خادم متن شکایتش را به کمیسیون سه نفره نهایی داده والبته مدارکی که ناقص بوده را به فدراسیون فوتبال تحویل داده تا در جلسه کمیسیون سه نفره بررسی شود و در صورت رفع شبهات به فرایند انتخابات بازگردد. ضمن اینکه دیگر کسانی که رد شده اند هم در حال تنظیم شکایاتشان هستند. اینکه اسدی می گوید به صورت رسمی چیزی اعلام نشده اما رسانه ها خبرهای تایید صلاحیت و رد صلاحیت را روی خروجی شان قرار می دهند در نوع خودش جالب به نظر می رسد.

باید صبر کرد و دید در روزهای آینده چه اتفاقهایی خواهد افتاد.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=15092

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.