تاریخ ارسال : ۲۵ مهر ۱۳۹۶ ساعت : ۱۵:۲۲ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

رد و بدل رشوه‌ در واگذاری پالایشگاه کرمانشاه/نمایندگان تخلفات را پیگیری می‌کنند

رد و بدل رشوه‌هایی در واگذاری پالایشگاه کرمانشاه/ پیگیری تخلفات توسط نمایندگانسیدقاسم جاسمی نماینده مردم کرمانشاه در گفت‌وگو با خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به کلید خوردن تحقیق و تفحص از واگذاری پالایشگاه کرمانشاه به بخش خصوصی در مجلس گفت: مجمع نمایندگان استان کرمانشاه پس از واگذاری این پالایشگاه به دنبال پیگیری نحوه واگذاری و تخلفات صورت گرفته در این زمینه هستند.

وی با بیان اینکه در واگذاری پالایشگاه کرمانشاه از اصل ۴۴ قانون اساسی سوء استفاده شده است، ادامه داد: برخی از مسئولان استان کرمانشاه در این واگذاری نقش داشته‌اند.

عضو کمیسیون امنیت‌ ملی و سیاست‌ خارجی مجلس با تاکید بر اینکه واگذاری پالایشگاه از طریق ثمن بخس بوده است، تصریح کرد: قیمت واقعی پالایشگاه کرمانشاه بیش از ۱۵۰۰ میلیارد تومان است، اما به ۲۰۰ میلیارد تومان واگذار شده، البته این نکته نیز قابل عرض است که مقرر شده خریدار ۱۱ میلیون تومان بابت خرید خود پول پرداخت کند و مابقی وجه را در مدت زمان دیگری پرداخت کند.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس با اعلام اینکه تنها زمین پالایشگاه این شهر حدود ۵۰۰ میلیارد تومان ارزش دارد، اظهار داشت: شرکتی که این پالایشگاه به آن واگذار شده قطعاً اهلیت لازم برای دریافت این واحد را نداشته است.

جاسمی تصریح کرد: فردی که پالایشگاه به وی واگذار شده پیش از این کارخانه تولید فرآورده‌های لبنی داشته و اطلاع وی از بنزین و سوخت تا این حد است که تنها در پمپ بنزین داخل خودروی خود بنزین ریخته است.

وی با بیان اینکه واگذاری پالایشگاه کرمانشاه با حمایت سازمان خصوصی‌سازی انجام شده است، گفت: اطلاعاتی به دست نمایندگان استان کرمانشاه رسیده که در واگذاری پالایشگاه این استان رشوه‌هایی رد و بدل شده است.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=70546

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.