تاریخ ارسال : ۰۷ مهر ۱۳۹۵ ساعت : ۱۲:۴۷ 1 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

رسانه های اصلاح طلب یک شبه ولایت پذیر شدند! + عکس

تیتر هایی از جملات رهبری در صفحه اول رسانه های اصلاح طلب قرار گرفت بی توجه به اینکه در فتنه سال ۸۸ وقتی رهبری سخنان مهمی را مطرح می کردند این رسانه ها حتی از از پوشش خبری آن امتناع می ورزیدند.

به گزارش شلمچه نیوز، ماجرای توصیه رهبر انقلاب به رئیس جمهور سابق چند هفته ای رسانه های کشور را درگیر خود کرده بود. از تحلیل های کارشناسی گرفته تا توهین های تلگرامی که میان فعالان سیاسی کشور در جریان بود اما موضع گیری شفاف و روشن رهبر انقلاب در جلسه درس خارج خود باعث شد تا آب پاکی بر دست همه تحلیل گران ریخته شود.

۱۴۱۲۶۷_۲۳۶

موضوع ساده بود آنگونه که رهبری فرموده اند، فردی به رهبری مراجعه می کنند و نظر مشورتی می گیرند و حضرت آقا هم می فرمایند هم به صلاح شما و هم صلاح کشور نیست که حضور پیدا کنید.

در این میان تکلیف رسانه های ارزشی مشخص بود چرا که همواره همه سخنان و بیانات معظم له را پوشش خبری می دهند اما واکنش رسانه های اصلاح طلب که همگی ذوق زده هستند در نع خود جالب بود.

اصلاح طلبان و زنجیره ای ها که حتی مهمترین سخنرانی های رهبر انقلاب را با تیتر و تصویری کوچک چاپ می کردند عکس و تیتر اول خود را به همین چند کلام رهبری که خودشان هم فرموده بودند مسئله ساده ای بوده است اختصاص دادند.

تیتر هایی از جملات رهبری در صفحه اول رسانه های اصلاح طلب قرار گرفت بی توجه به اینکه در فتنه سال ۸۸ وقتی رهبری سخنان مهمی را مطرح می کردند این رسانه ها حتی از از پوشش خبری آن امتناع می ورزیدند.

حالا باید پرسید به راستی اصلاح طلبان یک شبه ولایت پذیر شده اند.

شهدای ایران

لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=26014

برچسب ها:
, , ,


  • احمدی ۱۳۹۵-۰۷-۰۷ - ۱۴:۱۷ - پاسخ دادن

    سخنرانی احمدی نژاد در ۲۵ شهریور ۹۵ در جمع اهالی قلم
    امروز ما در یکی از پیچیده ترین دوران تاریخ بشر بسر می بریم. شرایط بسیار حساس است. خدای نکرده یک اشتباه ممکن است برای صد سال جریان انقلابی توحیدی را در عالم منزوی کند و آسیب بزند. البته به شما بگویم به فضلِ الهی روند خیلی خوب است/ شما مسابقه گذاشتید همدیگر را برای آن صندلی له کنید و حواستان نیست چه فشاری به مردم می آید. این مردم جان، زندگی، حیثیت، عمر و بچه هایشان را دادند تا شما آن جا نشستید. همه ی مشکلات از این جا است که نمی دانیم که هستیم و چه باید باشیم. چه کار می خواهیم بکنیم و چه کار باید بکنیم؟ این ها سوالات اصلی است. یادم است بعد از انتخاباتِ هشتاد و هشت ما رفتیم خدمتِ بعضی از این آقایان گفتیم آقا بالاخره این یک مشکلی در جامعه است و باید درمانش کنیم. هر دفعه یک پرچم بلند می شود و سیزده، چهارده میلیون پای ثابت دارد. این برای کشور خطرناک است. اصلا دو قطبی است و جامعه دو بخشی می شود و ممکن است در آینده مشکلات سنگینی ایجاد شود. این را باید یک طوری حلش کنیم. چیست مشکل؟ مشکل از آن هاست؟ از ماست؟ مشکل اعتقادی است؟ رفتاری است؟ برخوردِ بدی شده است؟ ضعفی در جایی هست؟ بی توجهی ای شده است؟ خواسته حقی هست که جلویش گرفته شده است؟ چه هست؟ بالاخره ده ها احتمال است. یکی از آن عزیزان گفت آقا دیگر ول کن این ها خراب شدند رفته و تمام شده است. من گفتم متوجهی چه می گویی عزیزِ من؟ یعنی سی و خرده ای سال از انقلاب گذشته است. چهارده میلیون رای دهنده یعنی با خانواده هایشان بیست و پنج میلیون جمعیت فاتحه؟ پس کارمان تمام شده است و باختیم! ما گفتیم هفت میلیارد را می خواهیم پایِ این پرچم بیاوریم. وقتی می گویی خراب شده اند یعنی باید پاکشان کرد.
    بعد گفتم یک نگاهی به خودمان بیاندازیم. ما اشکال نداشتیم؟ ضعف نداشتیم؟ بد برخورد نکردیم؟ چرا فکر می کنیم ما مطلقیم؟ چون یکی از من بدش آمد می گویی بی دین! از تو بدم می آید می گویی ضد ولایت فقیه! آقا من تو را قبول ندارم! نه اینکه آن شصت کیلو، هفتاد کیلو، نود کیلوی تو را قبول ندارم! آن فکرت را قبول ندارم. اینجا حوزه، حوزه اندیشه و نظر است. تبر که نیست بزنی درب و داغان کنید. باید بنشینی و قانع کنی! با فرمان هم درست نمی شود. نخیر انسان است و باید قانع بشود. باید باور کند. استدلال می خواهد. به شما بگویم خیلی وقت ها دفاع از حقِ خود، از اولویت خارج می شود. یکی از حقوق جامعه وحدت است و دچار تفرقه می شود. تفرقه شد خون ها ریخته خواهد شد! برای همین امیرالمومنین علیه السلام بیست و پنج سال سکوت می کند. نمی توانست حق بگوید؟ از امیرالمومنین علیه السلام بالاتر چه کسی می تواند حق بگوید؟ تشخیص حق بدهد؟ نمی توانست بزند و از بین ببرد؟ اسدالله است! امام و مظهر تام قدرت الهی است. کسی حریف او نیست ولی بنا بر این نیست. بنا بر هدایت و اصلاح است. باید آدم ها بیایند و انتخاب کنند. سکوت می کند! فحشش می دهند، همسرش را کتک می زنند، بچه اش را می کشند ولی سکوت می کند. این نیست که همه چیز را باید بگوییم. بله فهم و درک مسائل، مراتب است. ممکن است برخی خواهران و برادرانِ ما از من خیلی عمیق تر بفهمند ولی این معنایش این نیست که هر چیزی را هر جایی باید گفت..

  • دیدگاه شما

    معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.