تاریخ ارسال : ۱۹ مهر ۱۳۹۶ ساعت : ۱۹:۰۱ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

رسانه های لال ، تخم کبوتر هم دیگر دوای مرضشان نیست!

مسئول بسیج رسانه گفت: ابعاد فاجعه قتل عام گسترده ی مسمانان روهینگایی میانمار به دست بودائیان افراطی و ارتش صهیونیستی این کشور،به حدی گسترده و وسیع است که در قاب تصاویر خبری گنجانده نمی شود.

 

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از بسیج رسانه، مسعود بصیری مسئول سازمان بسیج رسانه در خصوص سکوت مدافعان حقوق بشر در مورد قتل عام گسترده مسلمانان روهینگایی میانمار اظهار داشت: ابعاد فاجعه قتل عام گسترده ی مسمانان روهینگایی میانمار به دست بودائیان افراطی و ارتش صهیونیستی این کشور،به حدی گسترده و وسیع است که در قاب تصاویر خبری گنجانده نمی شود.

وی افزود: سکوت سازمانهای به اصطلاح مدافع حقوق بشری،دولتها،کشورهای اسلامی و حتی انجمن های آزاد و مستقل در قرنی که فریاد زنده باد انسان از شرق تا قرب عالم به گوش میرسد بسیار عجیب و دردناک است.

مسئول سازمان بسیج رسانه تصریح کرد : مع الاسف از همه ی آنها که بگذریم، خفقان رسانه ها و اصحاب رسانه در گستره ی گیتی، نشان از وجود استانداردهای دوگانه در مصادیق حقوق بشر دارد که می بایست توسط انسانهای آزاده و مستقل بررسی و راهکاری مناسب برای آن اندیشیده شود

بصیری با ابراز تاسف از این همه سکوت اذعان داشت: مسلمان بودن این مردمان به کنار،شهروند یک کشور عضو مجامع جهانی بودنشان پیش کش، انسان بودنشان را که نمی شود لای خروارها سکوت رسانه ای و خبری مدفون کرد.

وی افزود: عمق فاجعه آنجاست که همین رسانه ها برای “کوالا”ی گیر افتاده در بالای تایر ماشینی که ۱۶ کیلومتر جاده را بی تحرک طی کرده، غوغایی به پا میکنند که استرس این حیوان در طول این زمان،صدر رسانه های و تیتر نشستهای خبری با انواع کارشناسان مختلف می شود!

مسئول سازمان بسیج رسانه اظهار داشت: موجی خبری برای حمایت و همدردی با حیوانی که در معرض انقراض است (که البته با اصل این کار کسی مخالف نیست)، ایجاد میشود که قایق انساتیت را در تلاطم خود در هم میشکند وکارشانس-کسی نخواهد گفت و پرسید:میزان استرس کودکی که مادرش را در مقابلش به آتش می کشند! فرزندی که پدر و مادر پیرش را در سبد تا مرزهای دور بر دوش می کِشد!پدری که طفل معصومش را زیر چکمه های قساوت نظامی کشور می بیند و ….چقدر بوده است!رسانه های لال ، تخم کبوتر هم دیگر دوای مرضشان نیست!


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=69510

برچسب ها:
, , ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.