تاریخ ارسال : ۱۳ آذر ۱۳۹۶ ساعت : ۰۰:۲۶ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

رسایی: برجام یک کودک ناقص الخلقه است

صراط: حمید رسایی در مناظره با اکبر اعلمی نماینده ادوار مجلس که در دانشگاه زنجان برگزار گردید با اشاره به اینکه برجام یک کودک ناقص الخلقه هست، اظهار کرد: ما نسبت به خود مذاکره اعتراضی نداریم، گفت وگو ما این هست که به چه سبب این نوع مذاکره شده هست.
به گزارش شلمچه نیوز به نقل از فارس، مناظره بین حمید رسایی نماینده مرحله های هشتم و نهم مجلس شورای اسلامی و اکبر اعلمی نماینده مرحله های ششم و هفتم مجلس یک شنبه شب با حضور دانشجوهای در سالن سمینار های بین المللی غدیر دانشگاه زنجان با مبحث ارتباط با ایالات متحده برگزار گردید.
در اوائل این مناظره حمید رسایی با طرح این مبحث که لازم هست مشخص گردد مناظره ارتباط با ایالات متحده طبق کدام ملاک صورت می گیرد، اظهار کرد: لازم هست مشخص گردد ملاک مناظره در مبحث ارتباط با ایالات متحده طبق اصول مذهبی ما در ارتباط با استکبارستیزی، استدلال های امام راحل، قانون بنیادی و یا منفعت عمومی هست.
اکبر اعلمی نیز با اظهار اینکه زیرا قانون بنیادی کشور فصل الخطاب و میثاق ملی هست مناظره لازم هست از این دید صورت پذیرد، اظهار کرد: هر فردی نوع معرفت خود به دین را عین دین نشان می دهد و از این رو مناظره طبق قانون بنیادی کشور صورت پذیرد.

وی با اشاره به اینکه کشوری زیرا ویتنام که درگیر نبرد با ایالات متحده بوده و کشته ها و زخمی های زیاد بسیاری در نبرد با ایالات متحده داشته، برای محافظت منفعت های و تهیه آرامش مردم و به حداکثر رساندن مؤلفه های ثروت و قدرت خود همه مباحث سابق را کنار گذاشته و با ایالات متحده ارتباط ایجاد کرده هست.
نماینده سابق مرحله های ششم و هفتم مجلس شورای اسلامی با اظهار اینکه یا کشوری دیگر زیرا ژاپن که دو شهر بزرگش از طریق ایالات متحده بمباران گردید، در شرایط فعلی بیشترین ارتباط با ایالات متحده دارد، اظهار کرد: در کنار این مباحث خود کشور چین نیز به دنبال ایجاد ارتباط با ایالات متحده بوده و از بسیاری از موضع های خود کوتاه آمده و اهتمام در تقویت اشتراکات خود با ایالات متحده دارد و یا روسیه نیز علی رغم همه اختلاف نظر ها و رویکردهای متمایز اهتمام در تمرکز در اشتراکات خود با ایالات متحده هست.
در ادامه رسایی در جواب به سخنان اعلمی به ارتباط ژاپن با ایالات متحده اشاره نمود، اظهار کرد: ایالات متحده در حال حاضر ۹ پایگاه نظامی و ۴۰ هزار سرباز در این کشور دارد و ژاپن مطابق توافق نامه حق داشتن ارتش ندارد و تا آخر لازم هست برای شکست در نبرد جهانی دوم به ایالات متحده غرامت پرداخت کند.

نماینده مرحله های هشتم و نهم مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه مشکلات در کشور ما به سبب عدم ایجاد ارتباط با ایالات متحده نیست، اهتمام کرد: مشکل ما این هست که مسؤولان ما مسکن های ۴۰ میلیاردی دارند و اختلاس کننده های ما به کانادا و اروپا می جریان ولی آیا یک نفر از اختلاس کننده ها به حزب الله و یا مدافعان حرم پایدار است؟
..
من جمله کارهای ایالات متحده بر علیه ایران هست.
اعلمی در جواب به سخنان رسایی با اظهار اینکه من سینه چاک برجام، افراد و یا جریانات نیستم، اظهار کرد: قبل از روی کار آمدن دولت روحانی، مذاکره با ایالات متحده شروع شده بود.

نماینده مرحله های ششم و هفتم مجلس شورای اسلامی با اظهار اینکه نظام سینه چاک برجام بوده هست، اهتمام کرد: مسؤولان کشوری که  رسایی اشاره می کند فرزندان آنان در بیرون از کشور می باشند از فیلتر شورای نگهبان گذر کرده و وارد سامانه شده اند.
رسایی در ادامه با اظهار اینکه برجام یک کودک ناقص الخلقه هست و حسن روحانی نیز امروز قدرت دفاع از آن را ندارد، اظهار کرد: ما نسبت به خود مذاکره اعتراضی نداریم، گفت وگو ما این هست که به چه سبب این نوع مذاکره شده هست.

..
نیز انجام داده اند و آیا این کارهای قبل از انقلاب نیز به سبب بالا رفتن از سفارت ایالات متحده بود… نماینده مرحله های هشتم و نهم مجلس شورای اسلامی با اظهار اینکه جنایت های ایالات متحده در عراق و لیبی و .


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=77462

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.