تاریخ ارسال : ۳۱ مرداد ۱۳۹۵ ساعت : ۰۳:۴۴ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

رسایی و پیوند ناگسستنی با هفته نامه ۹ دی!

 هفته نامه ۹دی شنبه های هر هفته روی دکه های مطبوعاتی قرار می گیرد که این نشریه دارای ویژه گی های خاص خودش را دارد.

به گزارش شلمچه نیوز، این هفته نامه که صاحب امتیاز و مدیر مسئولی آن را حجت الاسلام حمید رسایی بر عهده دارد تا کنون چند بار توقیف شده بود و بعد از مدتی دوباره به گیشه های مطبوعات بر گشت و آخرین شماره آن دیروز ۳۰ مرداد ۹۵ به عنوان ۲۳۴امین شماره توزیع شد.
Untitled
رسایی همیشه اصرار دارد تا هفته نامه ۹ دی باید فعالیت کند و اگر چه این نشریه برای وی دردسرهای زیادی داشته است و همچنین از نظر اقتصادی منفعتی نداشته است اما باید همت والای انقلابی او را تحسین کرد که برخلاف بعضی از نشریه ها بدون هیچ رانتی ۹ دی را توانسته تا کنون سرپا نگاه دارد.
حمید رسایی هم اکنون یک فعال رسانه ای است و به جز نشریه ۹دی در فضای مجازی هم توانایی خوبی برخوردار است و توانسته از طریق تلگرام و اینستاگرام مخاطبین بیشماری را جذب کند و عمده مخاطبین وی جوان می باشند که این روزها به مطالب وی اقبال خوبی نشان می دهند و علی رغم اینکه تبلیغ زیادی بر علیه او انجام گرفت اما طرفداران زیادی در بین دانشجویان و طیف های مختلف جامعه دارد .
شاید یکی از دلایلی که رسایی توانسته در عرصه رسانه موفق باشد صراحت و رک گویی بدون ملاحظه کاری وی در عرصه سیاست و رسانه است و رسایی همواره سعی کرده همان طلبه باقی بماند و فاصله خود را با علما و حوزه های دینی دور نکند.
رسایی همچنین در این سال ها به طلبه بسیجی بیشتر شباهت داشت تا سیاستمدار دولتی چرا که در ایام دفاع مقدس رزمنده بسیجی بی نشانی بود که آثار جراحت جنگ هنوز او را با همرزمان شهیدش دور نکرده است و این پیوند می تواند سیاستمداران و دولتمردان کشورمان را بیمه کند.
دلواپسی رسایی در مجلس نهم و همزمان با پذیرش برجام توسط دولت یازدهم اگرچه به مذاق دولت تدبیر و امید خوش نمی آمد اما امروز دقیقا به این نتیجه می رسیم که دلواپسی او بی دلیل نبوده است و امروز شاهد آن هستیم که در مذاکره سودی نبردیم و حتی این مذاکره باعث کاهش محبوبیت دولت روحانی هم شده است و در انتخابات ریاست جمهوری ۹۶ تأثیر مستقیمی خواهد داشت.

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=23214

برچسب ها:
, , , ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.