تاریخ ارسال : ۲۶ دی ۱۳۹۶ ساعت : ۱۱:۳۷ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

رسیدگی به بیش از هزار فقره پرونده قاچاق در مازندران

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان مازندران از برخورد با متخلفین کالای قاچاق به رسیدگی بیش از هزار و ۱۱۲ فقره پرونده در این استان خبر داد.

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از روابط عمومی تعزیرات حکومتی استان مازندران، مهدی عباسی مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران از برخورد با متخلفین کالای قاچاق در استان خبرداد وگفت: با توجه به منویات مقام معظم رهبری مبنی بر اقتصاد مقاومتی لذا تلاش تعزیرات حکومتی معطوف به برخورد با عرضه کنندگان کالای قاچاق می باشد تا بتوان با برخورد با متخلفین زمینه حمایت از تولیدات داخلی فراهم شود.

مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران اذعان نمود: کالا ی قاچاق علاوه بر اینکه ضربه جبران نا پذیر به اقتصاد و تولیدات داخلی وارد می کند بعضا از لحاظ بهداشتی نیز مورد تایید مراجع ذی صلاح نبوده و در چارچوب دستورالعمل های بهداشتی تولید نخواهد شد و برسلامت مصرف کنندگان نیز مخاطر ه انگیز خواهد بود .

عباسی خاطر نشان کرد: با توجه اینکه فلسفه تعزیرات رسیدگی فوری بوده لذا از ابتدای سال تاکنون در بخش قاچاق بیش از ۱ هزار و ۱۱۲فقره پرونده قاچاق در شعب تعزیرات حکومتی مازندران رسیدگی و مختومه شد.

وی افزود: در این مدت متخلفین به مبلغ ۲۵ میلیارد و ۶۸میلیون و ۵۳۶ هزارو ۸۵۲ ریال جزای نقدی محکوم شدند.مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران تصریح نمود:در این مدت بیشترین پرونده های قاچاق مربوط به چوب با ۴۳۲ فقره ، اقلام آرایشی با ۱۱۹ فقره ، تنقلات ۸۸ فقره ، مواد غذایی ۴۲ فقره ، سیگار ۴۲ فقره ، لوازم خانگی ۴۱ فقره ، طلا ۴۴ فقره ، پوشاک ۲۶ فقره و تلفن همراه ۲۰ فقره بود .


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=83506

برچسب ها:
, , ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.